Yandex Metrica

Sitede Ara

Beyin sarsıntısı yaşayan Cem Bölükbaşı'dan Formula 2 öncesi kötü haber

Beyin sarsıntısı yaşayan Cem Bölükbaşı'dan Formula 2 öncesi kötü haber

Son dakika haberleri... Formula 2'de yarışması beklenen Türk pilot Cem Bölükbaşı, Cidde'deki organizasyonda olamayacağını açıkladı.

Spor

23.01.2024, 19:02

Türk pilot Cem Bölükbaşı'dan kötü haber geldi.

Formula 2 Dünya Şampiyonası antrenman turlarında dün kaza yapan milli pilot Cem Bölükbaşı, yarın yapılacak yarışta yer alamayacak.

Formula 2'den yapılan açıklamada, "Tıbbi muayenenin ardından 23 numaralı otomobilin sürücüsünün beyin sarsıntısı geçirdiği ve ileri tedbir kontrolleri için bir gece hastanede kaldığı tespit edildi ve yarışmaya uygun olmadığı ilan edildi ve bu nedenle takım tarafından etkinlikten çekildi." bilgisi verildi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Cem Bölükbaşı ise "Sağlık durumum iyi. Herhangi bir sorunum yok. Tüm gerekli kontroller yapıldıktan sonra ve kazanın yapısı gereği tedbir amaçlı olarak bu hafta sonu Cidde yarışlarında yer alamayacağım açıklandı." ifadelerini kullandı.

Cem Bölükbaşı, "Bir sonraki resmi test seanslarında Barselona'da takımla buluşup aracıma tekrar binmeyi hevesle bekliyorum. Sezonun 3. yarışı Imola'ya kadar mental ve fiziksel olarak en iyi şekilde hazırlanıp Formula 2 Şampiyonası'na kaldığım yerden devam edeceğim. Her zaman yanımda olduğunuz için teşekkürler." açıklamasını yaptı.

Organizasyonda bugün TSİ 15.30'da sprint yarışı, yarın TSİ 16.35'te ana yarış yapılacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading