Yandex Metrica

Beşiktaş'ta ayrılık resmen duyuruldu

Beşiktaş'ta ayrılık resmen duyuruldu

Beşiktaş 21 yaşındaki genç oyuncusu Berkay Vardar ile yollarını sözleşmenin karşılıklı olarak fesih edilmesi ayırdığını kamuoyuna duyurdu. 

Spor

20.04.2024, 23:05

Beşiktaş, altyapısından yetişen genç futbolcu Berkay Vardar ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı. Siyah-Beyazlılar, 21 yaşındaki oyuncunun sözleşmesinin feshedildiğini duyurdu.

Yandaş ve Kerem derbide birbirine girdi! Mert Hakan Yandaş'tan olay yaratacak paylaşım Yandaş ve Kerem derbide birbirine girdi! Mert Hakan Yandaş'tan olay... Haberi Görüntüle

KISA BİR KİRALIK DÖNEMİ

Sezon başında FC Sheriff'e kiralanan Berkay Vardar, daha sonra Siyah-Beyazlılara geri dönmüştü. Ancak, genç oyuncunun Beşiktaş'taki geleceği belirsizliğini koruyordu.

Aziz Yıldırım'dan başkanlık için talimat geldi: Hazır olun ve benden haber bekleyin Aziz Yıldırım'dan başkanlık için talimat geldi: Hazır olun ve benden... Haberi Görüntüle

PROFESYONEL SÖZLEŞME İMZALANMŞTI

Berkay Vardar, 2022-23 sezonu başında Beşiktaş ile profesyonel sözleşme imzalamıştı. Ancak, son gelişmelerle birlikte bu anlaşmanın karşılıklı olarak sona erdirildiği belirtildi.

Kartal'dan bomba transfer! Sambacı için harekete geçti Kartal'dan bomba transfer! Sambacı için harekete geçti Haberi Görüntüle

BEŞİKTAŞ'TAN TEŞEKKÜR

Beşiktaş Kulübü, Berkay Vardar ile yollarını ayırdığı için genç futbolcuya teşekkür etti. Kulüp tarafından yapılan açıklamada, Vardar'a emekleri için teşekkür edilirken, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileyen ifadelere yer verildi.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading