Yandex Metrica

Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi yeni yılda taraftara ilk müjdeyi verdi

Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi yeni yılda taraftara ilk müjdeyi verdi

Son dakika haberleri... Beşiktaş Kulüp Başkanı Ahmet Nur Çebi, 2021 yılının son gününde taraftarlara seslendi.

Spor

23.01.2024, 18:34

Geçen sezonun Süper Lig ve Türkiye Kupası şampiyonu Beşiktaş'ta kulüp başkanı Ahmet Nur Çebi taraftarlara yeni yıl dileğinde bulundu.

Kazanılan şampiyonlukları hatırlatan Çebi, şu ifadeleri kullandı:

"Öyle bir şampiyonluk ki pandemi koşulları nedeniyle taraftarımızdan yoksun, yine aynı koşullar nedeniyle sıkıştırılmış fikstürde zaman zaman iki günde bir maç yaptığımız bir şampiyonluk. Öyle bir şampiyonluk ki spor kamuoyunun şans tanımadığı bir sezonda, başından beri bir an olsun inancımı yitirmediğim, bu inancı takımımıza aşıladığım ve takımımızın yanından ayrılmadığım bir şampiyonluk. Öyle bir şampiyonluk ki ekonomik zorluklara rağmen 'Bırakmam Seni' diyen Beşiktaşlıların maddi manevi desteğiyle gelmiş, zafere inanmışların şampiyonluğu. Tekrar tüm Beşiktaşlılara kutlu olsun. Lig ve Türkiye Kupası şampiyonluklarımızın yanına Süper Kupa finalini kazanıp bir kupa daha ekleyeceğimize de inancım tamdır."

Son dakika... Real Madrid, Fransız yıldız Mbappe'nin transferini açıkladı, resmi site çöktü Son dakika... Real Madrid, Fransız yıldız Mbappe'nin transferini açıkladı, resmi... Haberi Görüntüle

'2022'DE AYNISI OLACAK'

Futbolun yanı sıra diğer branşlardaki başarılara da değinen Çebi, "Saha içinde mücadele ederken, saha dışında da Beşiktaş'ın hakkını savunmaya devam ettik. Kameralar önünde bağırıp çağırarak, şov yaparak değil, ilgili kurum ve kuruluşlarla etik kurallar çerçevesinde hakkımızı savunmaya devam edeceğiz. 2021 yılının son günlerinde arkama yaslanıp bir yılı değerlendirme ve düşünme imkanı bulduğumda, milyonlarca Beşiktaşlıyı mutlu etmenin haklı gururunu yaşıyorum. 2022 yılında aynı güçle ve inançla çalışmaya devam edeceğimizden emin olarak, bana ve çalışma arkadaşlarıma güvenmeye, bizi desteklemeye devam edeceğinizi biliyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading