banner2

Beşiktaşlı taraftarların sevgilisiydi! Anderson Talisca'da anlaşma tamam! 2027'ye kadar imzalar atıldı

Al-Nassr'dan ayrılacağı belirtilen ve adı Beşiktaş'la da anılan Brezilyalı yıldızın Suudi Arabistan'da kalmaya ikna edildiği belirtildi...

Spor 26.01.2023, 12:04
Abone ol
Beşiktaşlı taraftarların sevgilisiydi! Anderson Talisca'da anlaşma tamam! 2027'ye kadar imzalar atıldı

Beşiktaş'ın Anderson Talisca hayalleri suya düştü. Al-Nassr'da mutsuz olduğu iddia edilen ve takımdan ayrılmak istediği söylenen Brezilyalı yıldız herkesi ters köşe yaptı. Suudi Arabistan ekibi, Anderson Talisca'yı yeni sözleşme konusunda ikna etti.

ANDERSON TALİSCA ANLAŞMA SAĞLADI

Adı Beşiktaş'la da anılan Anderson Talisca, Al-Nassr'da kalıyor. Takımıyla 1,5 yıllık sözleşmesi kalan Brezilyalı yıldız, Suudi Arabistan temsilcisiyle yeni kontrat yapıyor. Al-Nassr, Anderson Talisca ile her konuda anlaşma sağladı.

TALİSCA'NIN SÖZLEŞME DETAYLARI

Al-Nassr, yeni sözleşme konusunda el sıkıştığı Anderson Talisca'nın yıllık ücretine çok ciddi bir zam yapacak. Cristiano Ronaldo ile birlikte takımın en önemli silahı olan Talisca, kendisini 2027 yılına kadar Al-Nassr'a bağlayan sözleşmeyi önümüzdeki günlerde imzalayacak.

Beşiktaş'ın 2016-17 sezonu başında 4 milyon euro karşılığında 2 yıllığına kiraladığı Anderson Talisca, Siyah-Beyazlılarda kısa sürede gösterdiği performansla büyük bir iz bırakmıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!