Yandex Metrica

Sitede Ara

Beşiktaşlı Sergen Yalçın'dan yıllar sonra gelen itiraf!

Beşiktaşlı Sergen Yalçın'dan yıllar sonra gelen itiraf!

Son dakika haberleri... Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, TRTSPOR'da yayınlanan %100 Futbol programına konuk oldu.

Spor

23.01.2024, 17:54

Rıdvan Dilmen ve Erbatur Ergenekon'un sunduğu %100 Futbol programında soruları yanıtlayan Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın merak edilenleri cevapladı.

Futbol kariyeri hakkında itiraflarda bulunan genç teknik adam, "Çocukken futbolcu olacağımı düşünmemiştim. Her şey tesadüfen gelişti. Futbolcu olacağımı 15-16 yaşlarından sonra anladım" ifadelerini kullandı.

Türk kulüplerinin yeni hedefi belli oldu! 22 futbolcu birden ayrılıyor Türk kulüplerinin yeni hedefi belli oldu! 22 futbolcu birden ayrılıyor Haberi Görüntüle

SERGEN YALÇIN: FUTBOLCULUK DAHA KOLAY

Futbolculuğun  teknik direktörlükten daha kolay olduğunu belirten Sergen Yalçın, "Futbolcu olurken sadece kendinden sorumlusun ama teknik direktör olurken herkesten sorumlu oluyorsunuz. 30 tane farklı insanı yönetiyorsunuz ama oyuncularla hiçbir zaman iletişim problemim olmadı" dedi.

Nuri Şahin'e piyango! Borrusia Dortmund'un başına geçiyor Nuri Şahin'e piyango! Borrusia Dortmund'un başına geçiyor Haberi Görüntüle

YALÇIN: İMZA TÖRENİNDE ÇOK ŞAŞIRDIM

"Vodafone Park'taki imza törenini bana 1 gün önce söylediler. Plansız gelişti. O kadar taraftarın geleceğini açıkcası tahmin etmiyordum. Kimse gelmez rezil oluruz diyorduk."

"İmza töreninde o kadar seyirciyi görünce ben şoka girdim. Ekibe 'Biz yandık' dedim. Sorumluluğun farkına vardık."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading