Yandex Metrica

Sitede Ara

Beşiktaş, milli futbolcu ile anlaşma sağladı! Sıra İngilizlerde

Beşiktaş, milli futbolcu ile anlaşma sağladı! Sıra İngilizlerde

Beşiktaş, bir dönem Galatasaray'da forma giyen ve bonservisi İngiliz ekibi Brentford'da bulunan milli golcü Halil Dervişoğlu ile anlaşma sağladı.

Spor

23.01.2024, 21:03

Ligi üçüncü sırada tamamlayan ve gelecek sezon ülkemizi Avrupa'da temsil edecek olan Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ediyor.

8+3 yabancı kuralını göz önünde bulunduran Beşiktaş yönetimi ve Teknik Direktör Şenol Güneş, yerli rotasyonunu da genişletmek istiyor. 

Milletler Ligi Türkiye Puan Durumu 2024 | FIVB Voleybol Milletler Ligi Türkiye kaçıncı sırada? Milletler Ligi Türkiye Puan Durumu 2024 | FIVB Voleybol Milletler... Haberi Görüntüle

HALİL DERVİŞOĞLU İLE ANLAŞMA SAĞLANDI

Bu kapsamda teknik direktör Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda hareket eden siyah-beyazlı yönetim, bir dönem Galatasaray'da da forma giyen ve bonservisi İngiltere Premier League kulübü Brentford'da bulunan Halil Dervişoğlu ile anlaşma sağladı.

Türk sporcuya Kudüs Şövalyesi unvanı: Filistin bayrağı açtığı için şampiyonluğu iptal edilmişti Türk sporcuya Kudüs Şövalyesi unvanı: Filistin bayrağı açtığı için şampiyonluğu... Haberi Görüntüle

İNGİLİZLER BEDELSİZ TRANSFERE SICAK BAKMIYOR

İngiliz temsilcisiyle de iletişime geçen Beşiktaş yönetimi, transfer için bonservis ödemek istemiyor. Fakat Brentford gelecek sene sona erecek mukaveleyi göz önünde bulundurarak oyuncunun bedelsiz gitmesine sıcak bakmıyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading