Beşiktaş Kulübü'nün BJK Emlakjet Spor Kompleksi'nde düzenlenen olağan idari ve mali genel kurulu, yoğun katılım ile tamamlandı. Üyeler, Ahmet Nur Çebi liderliğindeki yönetim kurulunun faaliyet raporlarını değerlendirerek ibra kararına oy kullandı.
![TFF yönetim kurulu üyesi Mecnun Otyakmaz: Acil alınması gereken kararlar var](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/metin-otyakmaz.webp)
İDARİ VE MALİ AÇIDAN AİBRA EDİLDİ
Faaliyet ve denetim raporlarının okunmasının ardından, 1 Ocak-29 Mayıs 2022, 29 Mayıs-31 Aralık 2022 ve 1 Ocak-31 Mayıs 2023 dönemleri için yönetim kurulunun idari ve mali açıdan ibra edilmesi, üyelerin oylarına sunuldu. Yapılan oylamalarda, Ahmet Nur Çebi liderliğindeki yönetim kurulu, üyelerin oy çokluğuyla ibra edildi.
![Trabzonspor'un bomba transferi Savic'in geliş tarihi](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/ste3.webp)
![Hacıosmanoğlu yabancı serbest olacak demişti: Ali Koç ilk restini çekti!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/tff1182540177.webp)
GÜVEN TAZELEYEN ÇEBİ YÖNETİMİ
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, genel kurulda alınan ibra kararı ile bir kez daha güven tazeledi. Yönetimin, 2022 ve 2023 dönemlerindeki idari ve mali performansı, üyeler tarafından onaylandı.
![Torreira'dan flaş Fred sözleri! Fenerbahçe yerine Galatasaray'da oynasaydı...](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/trfr.webp)
YÖNETİM KURULU ÜYELERİ OY BİRLİĞİYLE İBRA EDİLDİ
Yapılan oylamalarda, Ahmet Nur Çebi liderliğindeki yönetim kurulu üyeleri, 1 Ocak-29 Mayıs 2022, 29 Mayıs-31 Aralık 2022 ve 1 Ocak-31 Mayıs 2023 dönemleri için idari ve mali açıdan oy birliğiyle ibra edildi. Beşiktaş camiası, kulüp yönetiminin performansını bir kez daha onayladı.