Yandex Metrica

Bayer Leverkusen'in CEO'su açıkladı! İşte Xabi Alonso'nun çalıştıracağı takım

Bayer Leverkusen'in CEO'su açıkladı! İşte Xabi Alonso'nun çalıştıracağı takım

Bayer Leverkusen'in lig şampiyonluğunu yaşatan teknik direktörü Xabi Alonso'nun geleceği hakkında kulübün CEO'su Fernando Carro'dan önemli açıklamalar geldi. Carro, Alonso'nun kesin olarak bir gün Real Madrid'i çalıştıracağını belirtti.

Spor

19.05.2024, 14:31

Bayer Leverkusen'in başarılı teknik direktörü Xabi Alonso'nun geleceği hakkında önemli bir açıklama yapıldı. Kulübün CEO'su Fernando Carro, Alonso'nun bir gün kesin olarak Real Madrid'i çalıştıracağını belirtti.

Panzerlerin EURO 2024 kadrosu açıklandı! O isimler şaşırttı Panzerlerin EURO 2024 kadrosu açıklandı! O isimler şaşırttı Haberi Görüntüle

İDDİALI KONUŞTU

Fernando Carro'nun ifadelerine göre, Xabi Alonso'nun Real Madrid'in teknik direktörü olacağına dair hiçbir şüphesi yok. Carro, "Hiç şüphem yok, sıfır şüphe! Tek soru işareti bunun ne zaman olacağı. Ama olacak. Bana güvenin. Eminim." şeklinde konuştu. 

Galatasaray gövde gösterisi peşinde Galatasaray gövde gösterisi peşinde Haberi Görüntüle

BAŞARI DOLU SEZON

Xabi Alonso yönetiminde Bayer Leverkusen, tarihi bir sezon geçirdi. 119 yıllık tarihlerindeki ilk lig şampiyonluğunu yaşayan ekip, 43 resmi maçta yenilgi yüzü görmedi. İspanyol teknik adamın liderliğinde takım, etkileyici bir 2.25'lik puan ortalaması tutturarak başarılı bir performans sergiledi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading