Yandex Metrica

Sitede Ara

Başakşehir'in yeni yıldızı Trezeguet, Diagne'yi örnek gösterdi!

Başakşehir'in yeni yıldızı Trezeguet, Diagne'yi örnek gösterdi!

Son dakika haberleri... Medipol Başakşehir'in İngiltere Premier Lig ekibi Aston Villa'dan kiraladığı Trezeguet, çok mutlu olduğunu belirterek, Türkiye'nin kendisinin ikinci vatanı olduğunu açıkladı. Mısırlı oyuncu eski takım arkadaşı Mbaye Diagne'yi de unutmadı.

Spor

23.01.2024, 18:47

Transfer döneminin son gününde Başakşehir'e imza atan Trezeguet, bugün yapılan antrenman öncesi açıklamalarda bulundu.

Başakşehir'e transferinden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Trezeguet, "Başakşehir gibi büyük bir takıma gelmekten dolayı çok mutluyum. Takımıma en iyi şekilde yardımcı olmak için buraya geldim. Türkiye benim ikinci vatanım. Burada çok güzel anılarım var. Türkiye'ye döndüğüm için mutluyum. Takımıma elimden gelenin en iyisiyle yardımcı olmak istiyorum. Başakşehir'i hak ettiği yere getirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Hamit Altıntop'tan Arda Güler ve Hakan Çalhanoğlu'na ayrı parantez Hamit Altıntop'tan Arda Güler ve Hakan Çalhanoğlu'na ayrı parantez Haberi Görüntüle

TREZEGUET'DEN DİAGNE AÇIKLAMASI

Trezeguet, "Kasımpaşa'da Diagne ile çok iyi bir uyumunuz vardı. Başakşehir'de de Okaka ile aynı uyumu yakalayacağını düşünüyor musun?" sorusuna, "Kasımpaşa benim için çok özel bir kulüptü. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Beraber geçirdiğimiz güzel zamanlar nedeniyle özellikle Diagne'ye çok teşekkür ederim. Şimdi Okaka ile beraber oynayacağız. Okaka benim yeni arkadaşım değil. Daha önce onunla Anderlecht'te beraber oynamıştık. Özel bir karakter, harika bir kişiliği var. Diğer takım arkadaşlarımızla beraber, Başakşehir için en iyisini yapmak için mücadele göstereceğiz. Burada önemli olan bireysel performanslar değil, takımın göstereceği kolektif oyun." yanıtını verdi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading