Yandex Metrica

Bakan'dan yeni burs alacaklara müjde! Hesaplara yatırılmaya başlandı

Bakan'dan yeni burs alacaklara müjde! Hesaplara yatırılmaya başlandı

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, ilk kez kredi ve burs alacak öğrencilerden sisteme yeni girenlere ekim, kasım ve aralık ayı olmak üzere 3 ayın toplam ödemelerinin 29 Aralık'ta yapılacağını bildirdi.

Spor

23.01.2024, 18:33

Bakan Kasapoğlu, yaptığı açıklamada, 2021-2022 eğitim-öğretim döneminde 180 bin burs tahsisi yapılan öğrencilerden taahhütnamesini onaylayan 177 bin 842 öğrenciye burs, 238 bin 229 öğrenciye ise kredi ödemelerinin gerçekleştirileceğini kaydetti.

Barcelona Xavi'yle çocuk oyuncağı gibi oynuyor! Bir öyle, bir böyle... Barcelona Xavi'yle çocuk oyuncağı gibi oynuyor! Bir öyle, bir böyle... Haberi Görüntüle

ÖĞRENCİLERİN 3 AYLIK ÖDEMELERİ YAPILACAK

Öğrencilere ekim, kasım ve aralık ayı ödemelerinin yapılacağını bildiren Kasapoğlu, 2021 yılı kredi-burs miktarı olan 650 lira üzerinden üç aylık toplam 1950 lira ödeme yapılacağını ifade etti.

Fenerbahçe'de Edin Dzeko antrenmana katılmadı! Dzeko neden idmana katılmadı? Fenerbahçe'de Edin Dzeko antrenmana katılmadı! Dzeko neden idmana katılmadı? Haberi Görüntüle

'TÜM GENÇLERİMİZE HAYRLI OLSUN'

Bakan Kasapoğlu açıklamasında, ''İlk defa GSB Burs ve Öğrenim Kredisi başvurusu yapan öğrenci arkadaşlarımıza müjde! Ekim, kasım ve aralık ayı GSB Burs ve Öğrenim Kredisi ödemeleri bu gece itibarıyla hesaplarınızda olacak. tüm gençlerimize hayırlı olsun.'' ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading