Yandex Metrica

Aykut Kocaman'ı eleştirdi kadro dışı kaldı! İşte o sözler

Aykut Kocaman'ı eleştirdi kadro dışı kaldı! İşte o sözler

son dakika haberleri... Başakşehir'in başarılı sağ beki Junior Caiçara disipline aykırı hareketlerinden dolayı kadro dışı kaldı.

Spor

23.01.2024, 17:54

Kulüpten yapılan açıklamada; "Junior Caiçara, kendi sosyal medya hesabından yapmış olduğu kulüp etik ve disiplin talimatını ihlal edici paylaşımından dolayı para cezası almış ve süresiz kadro dışı bırakılmıştır. Kamuoyunun bilgisine duyurulur." ifadeleri yer aldı.

Beşiktaş'tan yıldız stoper atağı! Hedefte 3 isim var Beşiktaş'tan yıldız stoper atağı! Hedefte 3 isim var Haberi Görüntüle

CAİÇARA NEDEN KADRO DIŞI KALDI?

>Başakşehir'in Kayserispor karşısında aldığı 1-0'lık yenilgi sonrası Brezilyalı futbolcu, teknik direktör Aykut Kocaman'ın sürekli savunma çalıştırdığını ve bundan dolayı Instagram'dan rahatsız olduğuna dair açıklamalar yapmıştı.

Caiçara'nın açıklamalarının tamamı; "Kazanmak için her zamanki oyunumuzu oynamamız gerekiyor, sadece savunmayı düşünmek değil. Savunma sistemi önemli ama Başakşehir geçmişte rakibe saldırmayı da düşünüyordu çünkü bu bizim yüzümüzdü ve bizi şampiyon yapan da buydu"

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading