Yandex Metrica

Sitede Ara

Aykut Kocaman Süper Lig'e geri dönüyor! Yeni takımını duyan şaşıracak

Aykut Kocaman Süper Lig'e geri dönüyor! Yeni takımını duyan şaşıracak

Son olarak Başakşehir'de çalışan 58 yaşındaki deneyimli teknik adam Aykut Kocaman'ın yeni sezonda Süper Lig'de takım çalıştıracağı iddia edildi.

Spor

23.01.2024, 20:44

Bu sezon inişli çıkışlı bir grafik sergileyen Sivasspor'da teknik direktör Rıza Çalımbay, yeni sezonda takımının başında olmayacağını açıkladı. Yiğidolarda Rıza Çalımbay'ın yerine kimin geleceği belli oldu.

Son olarak Başakşehir'i çalıştıran Fenerbahçe'nin efsane futbolcularından deneyimli teknik direktör Aykut Kocaman, Süper Lig'e dönme kararı aldı.

Alex de Souza resmen Süper Lig'de Alex de Souza resmen Süper Lig'de Haberi Görüntüle

EL SIKIŞILDI

Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz'ın 58 yaşındaki Aykut Kocaman'la görüştüğü ve gelecek sezon için el sıkıştığı iddia edildi.

Havada panik anları: Fenerbahçe'yle karşılaşacak Kayserispor'un uçağına iki defa yıldırım isabet etti Havada panik anları: Fenerbahçe'yle karşılaşacak Kayserispor'un uçağına iki defa yıldırım... Haberi Görüntüle

EN PARLAK DÖNEM

2017-2018 yılları arasında Fenerbahçe ile 44 maça çıkan 58 yaşındaki sdeneyimli teknik adam, 2.07 puan ortalaması yakalamıştı. Bu veri ise kariyerinin en iyi puanı olarak geçiyor.

2024-2025 Göztepe kombine satışları başladı mı? Göztepe kombine fiyatları ne kadar? 2024-2025 Göztepe kombine satışları başladı mı? Göztepe kombine fiyatları ne... Haberi Görüntüle

KARİYERİ KUPALARLA DOLU

Süper Lig'in şampiyon hocalarından Aykut Kocaman, yaklaşık 1.5 yıldır takım çalıştırmıyor. Son olarak Medipol Başakşehir'in başında olan 58 yaşındaki teknik adam, 2 Ekim 2021 tarihinde takımdan ayrılmıştı. Kariyerinde 1 Süper Lig şampiyonluğu ve 3 Türkiye Kupası kazandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading