Yandex Metrica

Avcı'dan taraftara sitem: "Çok kötüyüz ya, lider oluyorduk kazansak!.."

Avcı'dan taraftara sitem: "Çok kötüyüz ya, lider oluyorduk kazansak!.."

Trabzonspor'un teknik patronu, 0-0 biten Kasımpaşa maçı sonrası taraftarın memnuniyetsizliğini eleştirerek, "Oyuncuyu protesto ederek performansını yükseltemezsiniz. Bugün biz çok kötüyüz ya, lider oluyorduk kazansak"  dedi.

Spor

23.01.2024, 22:14

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, 0-0 biten Kasımpaşa karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamalarda Trabzonspor taraftarına seslendi.

Derbinin perde arkası! Galatasaray- Fenerbahçe berabere kalırsa ne olur? Muhtemel 11'ler... Derbinin perde arkası! Galatasaray- Fenerbahçe berabere kalırsa ne olur? Muhtemel... Haberi Görüntüle

"BENİ PROTESTO EDİN"

Avcı maç içinde seyircinin bazı futbolculara yönelik protestolarına sitem ederek, "Biz, geçen sene taraftarımızla beraber şampiyon olduk. Sitem değil bir ricada bulunacağım. Geçiş dönemindeyiz ve bu sancılı olacak. Maç içinde beni protesto edin. Oyuncuyu protesto ederek performansını yükseltemezsiniz. Maç bitsin protesto yapalım" dedi.

Süper Lig'i sallayacak transfer! Galatasaray golcü için harekete geçti Süper Lig'i sallayacak transfer! Galatasaray golcü için harekete geçti Haberi Görüntüle

DAKİKA 80'DE PROTESTO OLMAZ

"Bugün biz çok kötüyüz ya, Lider oluyorduk kazansak" diyen Avcı, "Sonuna kadar desteğini ver, kazanamazsak zaten ben de eleştireceğim. Dakika 80'de protesto olmaz, gelişimi tıkar" diye konuştu.
Bu sonucun ardından Trabzonspor 17 puanla 7. sırada kendine yer buldu. Kasımpaşa ise 13 puanla 9. sırada yer aldı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading