Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, 0-0 biten Kasımpaşa karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamalarda Trabzonspor taraftarına seslendi.
![Barış Alper Yılmaz'a dev talip! Rekor bonservis bedeli](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/baris3583632658.webp)
"BENİ PROTESTO EDİN"
Avcı maç içinde seyircinin bazı futbolculara yönelik protestolarına sitem ederek, "Biz, geçen sene taraftarımızla beraber şampiyon olduk. Sitem değil bir ricada bulunacağım. Geçiş dönemindeyiz ve bu sancılı olacak. Maç içinde beni protesto edin. Oyuncuyu protesto ederek performansını yükseltemezsiniz. Maç bitsin protesto yapalım" dedi.
![Yıldız futbolcu Süper Lig'e geliyor! Trabzonspor'un yeni stoperi](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/ste4.webp)
DAKİKA 80'DE PROTESTO OLMAZ
"Bugün biz çok kötüyüz ya, Lider oluyorduk kazansak" diyen Avcı, "Sonuna kadar desteğini ver, kazanamazsak zaten ben de eleştireceğim. Dakika 80'de protesto olmaz, gelişimi tıkar" diye konuştu.
Bu sonucun ardından Trabzonspor 17 puanla 7. sırada kendine yer buldu. Kasımpaşa ise 13 puanla 9. sırada yer aldı.