Yandex Metrica

Sitede Ara

Aslantepe değişiyor! UEFA'dan izinler alındı, TFF'den haber bekleniyor

Aslantepe değişiyor! UEFA'dan izinler alındı, TFF'den haber bekleniyor

Galatasaray Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına şimdiden başladı. Stadyumdaki kale arkasındaki koltukları sökerek kapasiteyi artırmayı planlayan Sarı kırmızılılar bunun için UEFA'dan gerekli izinleri alırken TFF ile görüşmelerde bulunacak.

Spor

23.01.2024, 20:38

Galatasaray Kulübü, stadyumundaki kapasiteyi artırmak UEFA ile gerekli görüşmeleri yaptı.

Milli Takım'ın Avusturya zaferi dünyayı salladı: Önce icat sonra infaz Milli Takım'ın Avusturya zaferi dünyayı salladı: Önce icat sonra infaz Haberi Görüntüle

UEFA'DAN İZİNLER ALINDI

UEFA'dan gerekli izinleri alan Sarı kırmızılılar, kale arkalarındaki koltukları sökmeyi ve kapasiteyi arttırmayı planlıyor.

Fransızların maskesi düştü! İşleri bitince subliminal ırkçılar devreye girdi: Mbappe yine hedefte! (ÖZEL HABER) Fransızların maskesi düştü! İşleri bitince subliminal ırkçılar devreye girdi: Mbappe... Haberi Görüntüle

TFF İLE GÖRÜŞMELER YAPILACAK

Galatasaray, kale arkalarında istediği düzenlemeyi yapması halinde stadyumun mevcut kapasitesi 10 bin kişi artacak. Sarı kırmızılıların stadyumu TFF'nin izin vermesi halinde toplam 65 bin kapasiteye çıkacak.

Galatasaray'da yöneticilerin birçok firma ile konuyu konuştuğu ve Alman devi Borussia Dortmund'un kale arkasındaki düzenin oluşturulması fikrinde birleştiği aktarıldı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading