Yandex Metrica

Sitede Ara

Arjantinli yıldız adım adım Cimbom'a! Erden Timur görüştü...

Arjantinli yıldız adım adım Cimbom'a! Erden Timur görüştü...

Galatasaray Spor Kulübü Başkanvekili Erden Timur, Arjantin ve Juventus'un yıldız oyuncusu Angel Di Maria ile görüştü.

Spor

05.03.2024, 06:21

Süper Lig'de iddialı bir kadro kurmayı hedefleyen Galatasaray, 'çilek' transferini gerçekleştirmek üzere. Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve Başkanvekili Erden Timur yıldız transferiyle bizzat ilgileniyor.

Fenerbahçeliler ifadede! Olaylı derbinin yankıları sürüyor Fenerbahçeliler ifadede! Olaylı derbinin yankıları sürüyor Haberi Görüntüle

ANGEL Dİ MARİA SICAK BAKIYOR

Erden Timur'un görüştüğü yıldız isim Galatasaray'a gelmeye sıcak bakıyor. Seneye ihtimal dahilinde oynanacak Şampiyonlar Ligi grup maçları ise transferde sarı-kırmızılı yönetimin en büyük kozu durumunda. Erden Timur'un başkan Özbek'e verdiği rapor şu an olumlu.

Türkiye astrolog Meral Güven'i konuşuyor! Türkiye Kupası tahmini tuttu: Gözler şampiyonluğa çevrildi Türkiye astrolog Meral Güven'i konuşuyor! Türkiye Kupası tahmini tuttu: Gözler... Haberi Görüntüle

TRANSFER DÖNEMİ BİR KEZ DAHA UZUYOR

'Asrın Felaketi' olarak nitelendirilen Türkiyede yaşanan depremin ardından FIFA tarafından 18 Şubat'a kadar uzatılan transfer dönemi için Türkiye Futbol Federasyonu'ndan bir hamle daha geldi.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, ara transfer döneminin 5 Mart'a kadar devam ettirilmesi için FIFA'ya başvuruda bulunduklarını açıkladı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading