Yandex Metrica

Arda Güler şoku! Sakatlanmıştı, yeni takımını şimdiden açıkladılar…

Arda Güler şoku! Sakatlanmıştı, yeni takımını şimdiden açıkladılar…

Fenerbahçe'den Real Madrid'e transfer olan genç futbolcu Arda Güler, sakatlanarak ameliyat olmuştu. Ancak şimdi de yeni bir haberle gündemde. İşte haberin detayları...

Spor

23.01.2024, 21:18

18 yaşındaki genç yetenek Arda Güler, Real Madrid'e transferiyle büyük yankı uyandırmıştı. Ancak antrenmanda sakatlandı ve ameliyat olmak zorunda kaldı. Arda Güler'in bir süre sahalardan uzak kalacağı biliniyordu.

"Hakan Çalhanoğlu dünyanın en iyisi" Haberi Görüntüle

BAŞKA TAKIMA MI KİRALANACAK?

Şimdi ise Arda Güler'in başka bir takıma kiralık olarak gönderileceği iddiası ortaya atıldı. Bu iddiaya göre Real Madrid'e kiralama bedeli ödemek istemeyen La Liga ekibi Real Betis, Arda Güler'i bir sezonluğuna kiralamak istiyor. Real Betis'in oyuncunun maaşını karşılama teklifi sunduğu ifade ediliyor.

Olaylı Galatasaray Fenerbahçe derbisinin faturası çıkıyor! Temsilci raporunda dikkat çeken detay Olaylı Galatasaray Fenerbahçe derbisinin faturası çıkıyor! Temsilci raporunda dikkat çeken... Haberi Görüntüle

RESMİ AÇIKLAMA GELMEDİ

Ne Arda Güler ne de Real Madrid cephesinden henüz resmi bir açıklama gelmedi. Bu gelişmelerin doğruluğu ve detayları için resmi açıklamalar bekleniyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading