Süper Lig'in şampiyonluk adaylarından Fenerbahçe ikinci hafta maçında Kasımpaşa'yı deplasmanda gol yağdırarak sahadan 6-0 galip ayrılırken Sarı lacivertli ekipte Arda Güler maça damgasını vurdu. 69. dakikada Enner Valencia'nın yerine oyuna dahil olan Genç yıldız maçın 86. dakikasında takımının önce 5. golünü kaydetti.Ardından 90+2. dakikada tekrar sahne alan Arda Güler kendisinin 2. takımının 6. golünü atarak skoru 6-0'a getirdi.
![Beşiktaş'tan Talisca açıklaması: Sadece odaklanmamak gerekiyor](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/talisca1.webp)
TARAFTAR MEST OLDU
Arda'nın çok klas bir şekilde attığı ikinci golü sonrası, Fenerbahçe yedek kulübesindeki tüm oyuncuların ve teknik ekibin genç yıldızı ayakta alkışladığı anlar ekranlara yansıdı. 6 dakikada attığı 2 golle manşetlere çıkan Arda Sarı-Lacivertli taraftarları da mes etti.
(Görüntüler beIN SPORTS'tan alınmıştır...)