Yandex Metrica

Sitede Ara

Ankaragücü'nün eski başkanı Cemal Aydın hayatını kaybetti

Ankaragücü'nün eski başkanı Cemal Aydın hayatını kaybetti

Son dakika haberleri... Geçtiğimiz günlerde kalp krizi geçiren ve sonrasında yoğun bakıma alınan Ankaragücü'nün eski başkanı Cemal Aydın 73 yaşında hayatını kaybetti.

Spor

23.01.2024, 18:25

Geçtiğimiz günlerde yoğun bakıma kaldırılan Cemal Aydın sevenlerini yasa boğdu.

Kulüpten alınan bilgiye göre, geçirdiği kalp krizi nedeniyle yoğun bakımda tedavi gören başkent ekibinin eski başkanlarından Cemal Aydın yaşamını yitirdi.

MKE Ankaragücü'nde 1996-2008 yılarında başkanlık yapan Cemal Aydın, 2002-2004 yıllarında ise Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığı görevini üstlenmişti.

Başkent ekibi Aydın'ın vefatına ilişkin, "Kulübümüzde uzun yıllar başkanlık yapmış olan Cemal Aydın'ın vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine, sevdiklerine ve camiamıza başsağlığı dileriz." paylaşımında bulundu.

Ankaragücü'nün efsane başkanı olarak adlandırılan Aydın için birçok Süper Lig ekibi başsağlığı mesajı yayınladı.

Fenerbahçe: MKE Ankaragücü ve Kulüpler Birliği Vakfı eski Başkanı Cemal Aydın'ın vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhum Cemal Aydın'a Allah'tan rahmet; ailesi, sevenleri, MKE Ankaragücü Kulübü ve spor camiasına başsağlığı dileriz. 

Trabzonspor:MKE Ankaragücü ve Kulüpler Birliği eski Başkanı Cemal Aydın’ın vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Cemal Aydın’a Allah’tan rahmet; ailesi, yakınları, MKE Ankaragücü ve Türk futbol camiasına başsağlığı dileriz.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading