Yandex Metrica

Amedspor'dan transfer açıklaması: Younes Belhanda geliyor mu?

Amedspor'dan transfer açıklaması: Younes Belhanda geliyor mu?

Bu sezon TFF 1. Lig'de mücadele edecek olan Amedspor, geçtiğimiz günlerde teknik direktörlük koltuğunu Ersun Yanal'a emanet etti. Transfer çalışmalarına hızlı başlangıç yapan Amedspor başkanı Aziz Elaldı, Younes Belhanda iddiaları hakkında bir açıklamada bulundu. İşte detaylar..

Spor

10.06.2024, 18:50

Trendyol 1. Lig'de mücadele edecek olan Amedspor, ilk transferini hocadan yana kullandı ve Ersun Yanal'ı takımın başına getirdi. 

Amedspor'da başkan Aziz Elaldı, yeni teknik direktörleri Ersun Yanal ve isimlerinin anıldığı Younes Belhanda hakkında açıklamalarda bulundu.

Son dakika... Futbol iyi, sonuç kötü: Milli takım Polonya karşısında son anlarda yıkıldı Son dakika... Futbol iyi, sonuç kötü: Milli takım Polonya karşısında... Haberi Görüntüle

ERSUN YANAL AÇIKLAMASI

Ajansspor'da yer alan habere göre Ersun Yanal'la ilgili açıklamada bulunan Elaldı, "Hangi hoca bize uyabilir, hangi hoca bizi hedefimize ulaştırabilir diye düşündükten sonra Ersun Hoca ile temas sağladık.

Nihayetinde; Ersun Yanal ile örtüşen felsefemiz, örtüşen yapımız, örtüşen gelecekle ilgili planlamamız, örtüşen futbola bakış açımız ve bir bütün olarak hayata bakış açımız sayesinde hocamızla anlaştık. Ersun Yanal Hocamız için önümüzdeki günlerde resmi imza töreni düzenleyeceğiz." ifadelerini kullandı.

Eyüpspor iç saha maçlarını nerede oynayacak? İşte o stadyum... Eyüpspor iç saha maçlarını nerede oynayacak? İşte o stadyum... Haberi Görüntüle

BELHANDA 'DA AMEDSPOR'A GELİYOR MU?

Younes Belhanda iddiaları için de konuşan Elaldı, "Ersun Yanal'ın da içinde olduğu bir transfer komitemiz olacak. Amedspor olarak transferde ilk tercihimiz karakterli futbolcuları kadromuza katmak. Younes Belhanda'yı kadromuzu görmek isteriz. Belhanda çok önemli bir isim. Bu isimlerle görüşme noktasında ne olur bilmiyorum." dedi.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra Ak

TRHaber.com - Spor


Loading