Yandex Metrica

Sitede Ara

Altay: EURO 2020'de oynamayı çok istemiştim

Altay: EURO 2020'de oynamayı çok istemiştim

Fenerbahçe'nin milli kalecisi Altay Bayındır, yeni sezon öncesi kendisini çok iyi hissettiğini ve teknik direktör Vitor Pereira'nın yarım kalan hikayesini tamamlamaya geldiğini açıkladı. EURO 2020 sürecine de değinen Altay, oynamayı çok istediğini belirtti.

Spor

23.01.2024, 17:42

Fenerbahçe'nin milli kalecisi Altay Bayındır, yeni sezon öncesi kendisini çok iyi hissettiğini belirterek , teknik direktör Vitor Pereira'nın yarım kalan hikayesini tamamlamaya geldiğini açıkladı.

FB TV'ye değerlendirmelerde bulunan genç eldiven, "Geride bıraktığımız iki sezondan çıkarmamız gereken dersler var. Bunları konuşuyoruz ve tartışıyoruz. İnşallah bizim için güzel bir sezon olur. Başlangıç çok önemli ama son daha da önemli. Buradaki herkes de bu bilinçte. İnşallah sezonu da sağlıklı bir şekilde ilerletip sonunu iyi bitiririz." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'de 2. kez teknik direktörlük görevine getirilen Vitor Pereira ile ilgili milli kaleci, "Hocamız çok iyi niyetli. Yarım kalan hikayesini tamamlamaya geldi, inşallah tamamlar. Bizler de bu hedefler doğrultusunda aracı olmuş oluruz. Çünkü hepimizin hedefi bir, hepimiz başarıya aç bir vaziyetteyiz" dedi.

Resim

EURO 2024'te sahne alacak 8 futbolcu kesinleşti! İşte Montella'nın milli takım kadrosu EURO 2024'te sahne alacak 8 futbolcu kesinleşti! İşte Montella'nın milli... Haberi Görüntüle

'EURO 2020'DE OYNAMAYI BEKLEMİŞTİM'

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda A Milli Takım'ın kadrosunda yer almasına rağmen forma şansı bulamayan Altay Bayındır, "Oynamayı da bekledim açıkçası, oynamayı çok istedim. Kim oynamayı istemez. Bütün futbolcular için geçerli. Böyle önemli bir organizasyon içinde bulunmayı çok istedim, arzuladım, mücadele verdim. Fakat hocalarımızın takdiridir. Sonuçta 11 kişi oynayabiliyor. Bizim üstümüze vazife olan her gün daha fazla çalışmaktır. Bugün iyi çalıştığın zaman yarınlar sana sağlıklı bir şekilde geliyor. Bunun bilincinde olmak çok önemli" değerlendirmesinde bulundu.

Resim

Türk hakem EURO 2024'te düdük çalacak Türk hakem EURO 2024'te düdük çalacak Haberi Görüntüle

'ÖZLEM DUYGUSU FAZLA'

Taraftarları özlediklerini aktaran Altay, "Taraftarlarla bütünleşmek, güzel biten bir maçın ardından taraftarlarla sevinmek çok güzel duygular. Tarif edilemez. Özlem duygusu fazla. Güzel bir bütünlükle, taraftarlarımızla her zamanki gibi iç içe destekleriyle güzel bir şekilde götürürüz. Biz kafa olarak da hazırız. Pozitif bir ortam var. Pozitif ortamı devam ettirmek bizlerin elinde. Taraftarlarımızdan da beklentimiz bu pozitif ortamın bir parçası olmaları ve bu sinerjiyi hep birlikte sağlamamız" açıklamasında bulundu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading