Yandex Metrica

Sitede Ara

Ali Şansalan'dan sürpriz açıklama! Kerem Aktürkoğlu'na maç içinde 'bravo' demişti!

Ali Şansalan'dan sürpriz açıklama! Kerem Aktürkoğlu'na maç içinde 'bravo' demişti!

Son dakika haberleri... Süper Lig'in 3.haftasında oynanan Ümraniyespor-Galatasaray maçını yöneten hakem Ali Şansalan, Kerem Aktürkoğlu için kullandığı sözlere açıklık getirdi.

Spor

23.01.2024, 19:42

Galatasaray'ın Ümraniyespor deplasmanındaki maçını yöneten Ali Şanslan, Kerem Aktürkoğlu'na söylediği 'bravo' sözü gündem olmuştu.

Dikkat çeken olay sonrası Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarları sosyal medyadan hakeme taraflı olduğu gerekçesiyle tepki göstermişti.

Daha sonrasında açıklama yapan Ali Şansalan, Kerem'e neden bravo dediğini kamuoyu ile paylaştı.

Fenrbahçe'de beklenmedik ayrılık! Takımın en etkili isimlerinden biriydi Fenrbahçe'de beklenmedik ayrılık! Takımın en etkili isimlerinden biriydi Haberi Görüntüle

ALİ ŞANSALAN'DAN KEREM AKTÜRKOĞLU AÇIKLAMASI

Kerem Aktürkoğlu'nun ilk devredeki pozisyonuna açıklık getiren Ali Şansalan, "Evet, 'Bravo Kerem' dedim. O anda topla giderken bir müdahale aldı. Bu müdahale sonucunda kendisini yere bırakabilirdi fakat bırakmayıp oyunun devam etmesini sağladı. Ben de bu hareketine 'Bravo Kerem' dedim." ifadelerini kullandı.

Öte yandan sezon başı adı İspanyol takımlarıyla anılan Kerem Aktürkoğlu, yeni sezonda da Galatasaray'da devam etme kararı almıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading