Yandex Metrica

Sitede Ara

Ali Koç'tan ünlü sunucuya olay şaka! Tuttuğu takımı sordu verdiği yanıtla herkesi kırdı geçirdi

Ali Koç'tan ünlü sunucuya olay şaka! Tuttuğu takımı sordu verdiği yanıtla herkesi kırdı geçirdi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, katıldığı bir davette gecenin sunucusu ünlü oyuncu Ufuk Özkan'a tuttuğu takımı sordu. Ali Koç, "Galatasaraylıyım." yanıtını alınca, "Her güzelin bir kusuru var. Senin kusurun da bu." diye şaka yaptı.

Spor

23.01.2024, 19:29

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Türkiye'nin tüm şehirlerinden gençlerin kültür, sanat, spor, seyahat faaliyetlerine erişiminde fırsat eşitliği sağlamak ve gençlerin sosyalleşmelerini desteklemek amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen "Genç Ne Sever" platformunun tanıtım toplantısında konuştu.

Organizasyona Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin de katıldığını belirten Koç, "Onun 15 günde yaptıkları yapacaklarının teminatıysa, daha adil bir rekabet olacağını görüyorum. Şu kurullarını da seçsin, onu da görelim. Gerçekten futbola hizmet etmek isteyenlerin, kalbi Türk futbolunu geliştirmek için atanların iktidarda olduğu bir dünya olursa, Fenerbahçe'nin şansı her zamankinden fazla olur." diye konuştu.

Ali Koç'un bu sözlerinin ardından Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile şakalaşmaları salonda gülüşmelere neden oldu.

Ballon d'Or Arda Güler'e! İspanyolların yeni fenomeni oldu: Türk Dinamiti Ballon d'Or Arda Güler'e! İspanyolların yeni fenomeni oldu: Türk Dinamiti Haberi Görüntüle

''FUTBOLDA KURAKLIK UZUN SÜRDÜ''

Ali Koç, futbolda uzun süredir şampiyon olamadıklarını hatırlatarak, Cumhuriyet'in 100. yıl dönümünde zafere ulaşmak istediklerini dile getirirken şu ifadeleri kullandı; "Türkiye'nin 100. yılında ne kadar alanda başarılı olabilirsek, bizim için o kadar değerli. Fenerbahçe, güzel ülkemizin kurtuluşu ve kuruluşunda bir spor kulübünün yapacağından fazlasını yapmış. Tüm kulüpler yapmış ama Fenerbahçe bir adım öteye gitmiş, çok şey yapmış. O yüzden biz, 'Fenerbahçe, bir spor kulübünden öte.' deriz. Şehitler ve gaziler verdik. Ata'mızın da takdirine şayan olduk. Bu bizim en çok gurur ve şeref duyduğumuz, sevindiğimiz şey. O yüzden Cumhuriyet'in 100. yılında şampiyonluk en çok bize yakışır. Bizim futbolda kuraklık biraz uzun sürdü. Diğer branşlarda işler iyi gidiyor. Kim hak ediyorsa o kazansın ama inşallah Fenerbahçe kazanır." 

Aziz Yıldırım Fenerbahçe başkanlığına aday oldu! İlk açıklamanın yapılması an meselesi... Aziz Yıldırım Fenerbahçe başkanlığına aday oldu! İlk açıklamanın yapılması an... Haberi Görüntüle

ALİ KOÇ'TAN GALATASARAYLI SUNUCUYA ŞAKA

Gecenin sunucusu Ufuk Özkan'a tuttuğu takımı soran Ali Koç, "Galatasaraylıyım" yanıtını alınca, "Her güzelin bir kusuru var. Senin kusurun da bu" diye şaka yaptı. Salonda gülüşmelere sebep olan anlar sosyal medyada da büyük ilgi çekti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading