Yandex Metrica

Ali Koç yönetimi baştan yaratacak

Ali Koç yönetimi baştan yaratacak

Fenerbahçe'de şampiyonluk umutları son haftaya taşınırken, kulüpte seçim heyecanı da dorukta. Ali Koç, başkanlığa yeniden seçilmesi halinde Fenerbahçe Futbol AŞ'nin yönetim sisteminde köklü değişiklikler yapmayı planlıyor.

Spor

23.05.2024, 16:23

Ali Koç, başkanlığa yeniden seçilirse Fenerbahçe Futbol AŞ'nin yönetim sistemini daha profesyonel bir yapıya kavuşturmayı hedefliyor. Haber Global Spor Müdürü Sercan Hamzaoğlu'nun haberine göre, yeni yönetim listesi 15 kişiden oluşacak. Bu liste, kulüp yönetiminden 8 kişi ve bağımsız olarak dışarıdan gelecek 7 üyeden oluşacak.

EURO 2024'te bugün kimin maçı var? EURO 2024 Günlükleri 2.gün başlıyor EURO 2024'te bugün kimin maçı var? EURO 2024 Günlükleri 2.gün... Haberi Görüntüle

İŞ DÜNYASINDAN GÜÇLÜ İSİMLER YÖNETİMDE

Yeni yönetim sisteminde, önemli iş adamlarının yer alacağı ve kulübe daha fazla katkı sağlanacak bir modelin kurulması planlanıyor. Bu profesyonel yaklaşım, kulübün hem sportif başarılarına hem de finansal yapısına olumlu yansıyacak.

Galatasaray, Batshuayi transferinde son noktayı koydu Galatasaray, Batshuayi transferinde son noktayı koydu Haberi Görüntüle

FENERBAHÇE'DE SEÇİM HEYECANI

Fenerbahçe'de seçim dönemi, hem taraftarlar hem de kulüp yönetimi için büyük bir önem taşıyor. Ali Koç, yeni dönemde daha profesyonel ve etkin bir yönetim modeliyle Fenerbahçe'yi ileriye taşımayı amaçlıyor. Başkanlık seçimleri, kulübün geleceği açısından kritik bir öneme sahip olacak.

Yeni yönetim sisteminin, Fenerbahçe'nin hem saha içi hem de saha dışı başarılarına katkı sağlaması bekleniyor. Ali Koç'un liderliğinde, kulübün yönetiminde yapılacak bu yeniliklerin, Fenerbahçe'nin uzun vadeli hedeflerine ulaşmasında önemli bir rol oynaması hedefleniyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading