Yandex Metrica

Ali Koç Mesut Özil'i 'Fenerbahçe'ye konsantre ol' diyerek uyarmıştı! İşte Mesut Özil'in ticari işleri

Ali Koç Mesut Özil'i 'Fenerbahçe'ye konsantre ol' diyerek uyarmıştı! İşte Mesut Özil'in ticari işleri

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Mesut Özil için 'Artık işine odaklanması lazım. Ticari işleri bir kenara koyup, Fenerbahçe için yapacaklarına konsantre olmalı' dedi. Ali Koç'un Mesut Özil'le ilgili söylediği sözlerin ardından dünya yıldızının hangi ticari işleri olduğu akıllara geldi. İşte Mesut Özil'in ticari ilişkileri...

Spor

23.01.2024, 18:17

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, FB TV'de gündeme ilişkin konuşurken Vitor Pereira'nın takımın başında kalacağını açıkladı. Ali Koç, Mesut Özil için ise "Mesut Özil daha fazla oynamak istiyor, oynamaya aç. İyi bir Mesut'un neler yapacağını herkes biliyor. Mesut aşık olduğu ülkesine, taptığı takımına döndü. İyi olmasını şampiyonluk kadar istiyorum. Oyun sistemi ile Mesut'un yaptıkları örtüşmüyor olabilir. Ancak hocamızın, Mesut'a ön yargısı yok. Mesut'un artık işine odaklanması lazım. Ticari işlerini bırakıp nasıl Fenerbahçe'ye daha fazla katkı veririm, buna odaklanması gerekiyor. Hocamız, Mesut'tan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğini bir daha gözden geçirmeli. Ona en uygun sistemi nasıl tesis eder? Ona çalışıyor zaten. Basında yer aldığı kadar büyük bir sorun yok. Mesut oynamadığı için mutsuz, zaman zaman bunu dile getiriyor." şeklinde ifadeler kullanmıştı.

"Artık işine odaklanması lazım. Ticari işleri bir kenara koyup, Fenerbahçe için yapacaklarına konsantre olmalı" dedi. Ali Koç'un Mesut Özil'le ilgili söylediği sözlerin ardından dünya yıldızının hangi ticari işleri olduğu akıllara geldi.

Beşiktaş'ta Giovanni van Bronckhorst dönemi başlıyor Beşiktaş'ta Giovanni van Bronckhorst dönemi başlıyor Haberi Görüntüle

KENDİ MARKASINI ÜRETTİ

Takvim'de yer alan habere göre; Mesut Özil, kendi spor markasını kurarak ürünler üretmeye başladı. Markayla ilgili ilk tanıtımını 2020 yılında yapan Mesut Özil'in o dönem markayı geliştirmek için tüm yoğunluğunu vereceği ifade edildi. M10 adını verdiği markayla birlikte birçok ürün üreten Mesut Özil, hala bu ürünlerin satışına internet üzerinden devam ediyor.

Jose Mourinho'dan Batshuayi'ye transfer telefonu Jose Mourinho'dan Batshuayi'ye transfer telefonu Haberi Görüntüle

KATAR'A NEDEN GİTTİ ?

Sezonun ilk haftalarında Katar'a ziyarette bulunan Mesut Özil'in bu yolculuğu uzun süre gündem olmuştu. Özil'in devre arasında takımdan ayrılarak Katar'a transfer olacağı iddialarına menajeri Erkut Söğüt yanıt vermiş ve Katar ziyaretinin "ticari işler" için olduğu belirtilmişti. Menajer Söğüt o ziyareti "Katar seyahatine gelince... Mesut daha 3 yıl Fenerbahçe'de futbol oynayacak. Bunda kimsenin şüphesi olmasın. Katar'a kendi ticari işleri ve sponsorluk görüşmeleri için gitti." sözleriyle özetlemişti.

Beşiktaş'ın eski yıldızına teklif yağıyor! O yaşına rağmen Fransa... Beşiktaş'ın eski yıldızına teklif yağıyor! O yaşına rağmen Fransa... Haberi Görüntüle

KENDİ KRİPTO PARASINI ÇIKARIYOR

9 Ekim'de sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Mesut Özil "Heyecan verici şeyler yakında" ifadelerini kullanmıştı. Özil'in bu paylaşımının kendi markasıyla ilgili olduğu çok geçmeden anlaşılmıştı. Yıldız oyuncu, 9 Kasım'da yaptığı son açıklamayla ise kripto parasının adını duyurdu. Özil, kripto parasının adının "M10 Token" olacağını açıklamıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading