Yandex Metrica

Acun Ilıcalı yeni spor kanalına yılın transferini yaptı! Efsane isim futbol yorumlayacak

Acun Ilıcalı yeni spor kanalına yılın transferini yaptı! Efsane isim futbol yorumlayacak

Son dakika transfer haberleri... Sahibi olduğu TV8,5'i spor kanalına çeviren Acun Ilıcalı, yeni sezona bomba gibi giriyor. Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova ile anlaşan Acun, efsane bir ismi daha kadroya ekledi.

Spor

23.01.2024, 22:11

İngiltere Championship ekibi Hull City'in sahibi olan Acun Ilıcalı, TV8,5 kanalında spor içerikleri yayınlayacağını açıklamıştı.

Yeni sezonda Süper Lig maçlarını yorumlaması için Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova ile anlaşan Acun Ilıcalı, sürpriz bir ismi daha kanala getirdi.

Süper Lig'in efsane hakemleri arasına adını yazdıran ve emekli olan Fırat Aydınus, bu kez spor yorumcusu olarak ekrana çıkacak.

Daha önce Radyo Gol ile anlaşan Aydınus, haftanın belirli günlerinde de TV8,5 kanalına çıkacak.

Olaylı derbi sonrası Dursun Özbek'ten toplantı kararı: Eşkiyalar! Olaylı derbi sonrası Dursun Özbek'ten toplantı kararı: Eşkiyalar! Haberi Görüntüle

FIRAT AYDINUS KİMDİR? FIRAT AYDINUS KAÇ MAÇ YÖNETTİ?

Hakemliğe 1996 yılında İstanbul'da başlayan Fırat Aydınus, kariyeri boyunca toplam 458 maç yönetti.

Aynı zamanda okul hayatına da devam eden tecrübeli isim, İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

2014 yılına kadar Avrupa kupalarında maç yöneten Fırat Aydınus, belirli testleri geçemeyince FIFI kokartı elinden alınmıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading