Yandex Metrica

Sitede Ara

BluTV, 'Börü 2039' dizisinin yayın tarihini duyurdu

BluTV, 'Börü 2039' dizisinin yayın tarihini duyurdu

BluTV, Can Emre ve Cem Özduru'nun yönettiği distopik bir evrende geçen Börü 2039 dizisinin yayın tarihini açıkladı.

Sinema / Dizi

23.01.2024, 17:54

BluTV, aboneleri için sunduğu içerik kütüphanesini her geçen gün zenginleştirmeye devam ediyor. Son olarak Özge Özpirinçci ve Salih Bademci'nin başrolde olduğu İlk ve Son dizisini kütüphanesine ekleyen platform, bu kez distopik bir evrende geçen Börü 2039'u izleyicilerin beğenisine sunacak. BluTV, Börü 2039'un yayınlanacağı tarihi resmi Twitter hesabından duyurdu.

Duyuruda şu ifadeler kullanıldı: "Güzel gün seçmişiz başlamak için. Neden 2’yle başlıyoruz çünkü biz kaosu severiz. BÖRÜ 2039, Aralık’ta BluTV'de."

BÖRÜ 2039 OYUNCULARI

Börü 2039'un oyuncu kadrosunda, dizinin eski bölümlerinde rol alan oyunculardan bazıları da bulunuyor. Murat Arkın, Serkan Çayoğlu, Emir Benderlioğlu, Ahmet Pınar ve Ozan Ağaç geri dönüyor. Cenay Türksever yeni katılan oyuncular arasında.

BÖRÜ 2039 KONUSU

Yapımcılığını daha önce Dağ, Dağ 2 ve Börü'ye imza atan Alper Çağlar üstleniyor. Yönetmenliğini  Can Emre ve Cem Özüduru'nun yaptığı dizinin senaryosunu Alper Çağlar, Cem Özüduru ve Emre Sirel ile birlikte kaleme alıyor. 2039 yılında Türkiye'de geçen dizi, insanların salgınlarla, kıtlıkla, doğa olaylarıyla mücadele ettiği, tehlikeli teknolojilerin yaygınlaştığı distopik bir evrende geçiyor.

Börü 2039'da, dünyaca ünlü teknoloji şirketlerinin sahibi olan Kemal Boratav'ın hikayesi ekrana gelecek. Sınırda düşmanların çoğaldığı, Türkiye Cumhuriyeti'nin en büyük tehditleriyle karşı karşıya olduğu bir dönemde Börü 2039, vatan aşkı ile tutuşan kahramanları anlatıyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading