Yandex Metrica

Sitede Ara

Yunan askerlerinin eziyetine maruz kaldılar! 107 düzensiz göçmeni Mehmetçik kurtardı

Yunan askerlerinin eziyetine maruz kaldılar! 107 düzensiz göçmeni Mehmetçik kurtardı

Edirne sınırında devriye görevi yapan Mehmetçik, Yunanistan tarafından eziyet edilen 107 düzensiz göçmeni tespit ederek kurtardı. Göçmenler, Yunan askerlerinin darbesiyle bir kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı.

Savunma

23.01.2024, 22:12

Edirne sınırında devriye göreve yapan Mehmetçik, 12 Ağustos'ta aralarında bir erkeğin cansız bedeninin de bulunduğu 108 düzensiz göçmene ulaştı.

Savaş bölgesindeki gizemli küreler ilgi odağı oldu: Binlerce kişi bunu tartışıyor Savaş bölgesindeki gizemli küreler ilgi odağı oldu: Binlerce kişi bunu... Haberi Görüntüle

1 GÖÇMEN HAYATINI KAYBETTİ

Kurtarılan göçmenler, sağlık kontrollerinin yapılması için hastaneye sevk edilirken hayatını kaybeden göçmenin naaşı ise otopsi işlemleri için Edirne Adli Tıp Kurumu'na teslim edildi.

Türkleri durdurmalıyız! Altay Tankı M1 Abrams kadar güçlü: Yunanistan'ı sadece biz kurtarabiliriz Türkleri durdurmalıyız! Altay Tankı M1 Abrams kadar güçlü: Yunanistan'ı sadece... Haberi Görüntüle

YUNANLILARIN EZİYETİ

Göçmenlerle yapılan mülakatta ölen kişinin Yunan askerlerinin darbesi sonucu kafasını yere çarparak hayatını kaybettiği belirlendi. Göçmenler 4 gün boyunca aç ve susuz bırakıldıklarını, paralarına, telefonlarına ve yanlarındaki her şeye el konulduğunu, sınır dışı edilmeye zorlandıkları esnada kötü muameleye maruz kaldıklarını anlattı.

F-16 kaçırana 1 milyon dolar ödül var: Sadece para değil, vatandaşlık da verilecek F-16 kaçırana 1 milyon dolar ödül var: Sadece para değil,... Haberi Görüntüle

YUNAN ASKERLERİNİN ELİNDE HALA YÜZLERCE GÖÇMEN EZİYET GÖRÜYOR

Yakalandıkları günden itibaren hapishanede tutulduklarını söyleyen göçmenler, Yunan birliklerinin elinde aynı durumda yüzlerce kişinin halen yaşam mücadelesi verdiğini aktardı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading