Yandex Metrica

Rusya yeşil ışık yaktı PKK paniğe kapıldı! Suriye terörden temizleniyor

Rusya yeşil ışık yaktı PKK paniğe kapıldı! Suriye terörden temizleniyor

Türk Silahlı Kuvvetlerinin son dönemde yapmış olduğu operasyonlar ile beli kırılan terör örgütü PKK/YPG'nin içine girdiği panik, Rusya'nın Türkiye'nin eli kulağındaki operasyonuna yeşil ışık yakması ile daha da derinleşti.

Savunma

23.01.2024, 19:42

Türkiye uzun süredir Suriye'nin kuzeyinde PKK/YPG terör örgütüne operasyon düzenlemek için hazırlık yapıyor. 

KIZILELMA'nın tasarımı neden değişti? İnsansız uçağın yeni hali ortaya çıktı KIZILELMA'nın tasarımı neden değişti? İnsansız uçağın yeni hali ortaya çıktı Haberi Görüntüle

PANİK HAVASINA KAPILDILAR

Türkiye'nin olası Suriye operasyonu bölgede askeri hareketliliği artırırken terör örgütü PKK/ YPG'nin sözde yöneticilerinin Batılı medya organlarına yaptığı açıklamalar terör örgütünün içine girdiği paniği bütün çıplaklığıyla gözler önüne seriyor.

Kendi sınıfında dünyanın en uzun menzilli silahı: SUNGUR Bayraktar TB2'den ateşlenecek Kendi sınıfında dünyanın en uzun menzilli silahı: SUNGUR Bayraktar TB2'den... Haberi Görüntüle

ABD VE RUSYA TERÖR ÖRGÜTÜ PKK'YI TERK ETTİ 

Terör örgütü PKK'nın Suriye'deki uzantısı PYD'nin sözde eşbaşkanı Salih Müslim, Türkiye'nin olası Suriye operasyonu öncesi Al Monitor'a yaptığı değerlendirmede, ABD ve Rusya'nın Türkiye'ye karşı tutumunu eleştirerek örgütün öfkeli olduğunu ve ihanete uğradığını söyledi.

Kuzey Irak hattı temiz: Mehmetçik Kalkınma Yolu için daha derine iniyor Kuzey Irak hattı temiz: Mehmetçik Kalkınma Yolu için daha derine... Haberi Görüntüle

RUSYA TÜRKİYE'YE YEŞİL IŞIK YAKTI 

Önceki gün de yine Batılı medya organlarına konuşan YPG'nin sözde sözcülerinden biri, Rusya'nın Türkiye'nin operasyonuna yeşil ışık yaktığını, son dönemlerde artan SİHA saldırılarının da bunun göstergesi olduğunu dile getirdi.

TUSAŞ Genel Müdürü'nden '300 KAAN' müjdesi: F-22'den daha üstün olan özelliğini açıkladı TUSAŞ Genel Müdürü'nden '300 KAAN' müjdesi: F-22'den daha üstün olan... Haberi Görüntüle

HALKA EVİNİZDEN ÇIKMAYIN ÇAĞRISI 

Suriye'nin resmi haber ajansı SANA da Türkiye'nin operasyon hazırlıklarını hızlandırdığını ve bölgede halka evlerinden çıkmama çağrıları yapıldığını iddia etti.

SANA'ya konuşan yerel kaynaklar, Suriye'deki Türk askerlerinin cami hoparlörlerinden Halep'e bağlı Cerablus yakınında halka operasyon hazırlıkları nedeniyle evlerinden çıkmama çağrısı yaptığını söyledi.

KIZILELMA'nın tasarımı neden değişti? İnsansız uçağın yeni hali ortaya çıktı KIZILELMA'nın tasarımı neden değişti? İnsansız uçağın yeni hali ortaya çıktı Haberi Görüntüle

SINIRA YAKIN BÖLGELERDE İHA'LAR DEVRİYE ATIYOR 

Kaynaklar, sınıra yakın bölgelerde çok sayıda Türk İHA'sı görüldüğünü, Türk güçlerinin Haseke, Rakka ve Halep'teki sınır bölgelerinde hızla konuşlandığını savundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçenlerde yaptığı açıklamada "Suriye'de terör örgütünün yuvalandığı son bölgeleri temizleyerek, güvenlik kuşağının halkalarını yakında birleştireceğiz" demişti. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading