Yandex Metrica

Hakkari'de 688 personelle Eren Abluka operasyonu başlatıldı!

Hakkari'de 688 personelle Eren Abluka operasyonu başlatıldı!

İçişleri Bakanlığı tarafından Hakkari'de, 688 personelin katılımıyla Eren Abluka Sonbahar-Kış-5 Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Cevdet Özdaş operasyonu başlatıldı.

Savunma

23.01.2024, 19:59

Güvenlik güçlerinin terör örgütü PKK'yla mücadelesi son sürat devam ediyor.

Askerî uzman, Starlink uydularını yok etme yöntemini açıkladı: ABD ve Sovyetler bunu denemişti Askerî uzman, Starlink uydularını yok etme yöntemini açıkladı: ABD ve... Haberi Görüntüle

EREN ABLUKA SONBAHAR-KIŞ 5 OPERASYONU BAŞLATILDI

Bu kapsamda İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, ''PKK terör örgütünü ülke gündeminden çıkarmak ve bölgede barındığı değerlendirilen teröristleri etkisiz hale getirmek maksadıyla “Eren Abluka Sonbahar-Kış-5 (Hakkari- Yüksekova-Keçili) Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Cevdet ÖZDAŞ Operasyonu” başlatıldı.'' denildi.

F-16 kaçırana 1 milyon dolar ödül var: Sadece para değil, vatandaşlık da verilecek F-16 kaçırana 1 milyon dolar ödül var: Sadece para değil,... Haberi Görüntüle

688 PERSONEL 43 OPERASYONEL TİM GÖREV ALIYOR

Hakkari İl Jandarma Komutanlığınca gerçekleştirilen operasyonda; Jandarma Komando Özel Operasyon (JOPER), Jandarma Özel Harekat (JÖH), Jandarma Komando ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 688 personel 43 operasyonel tim görev alıyor. 

Yurt içinde terörün tamamen ortadan kaldırılmasına yönelik yürütülen Eren Abluka Sonbahar-Kış-5 operasyonları, halkımızın desteği ile inançlı ve kararlı bir şekilde başarı ile devam ediyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading