Yandex Metrica

Sitede Ara

Eren Kış-24 operasyonu başlatıldı! Hedef terörü tamamen bitirmek

Eren Kış-24 operasyonu başlatıldı! Hedef terörü tamamen bitirmek

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Siirt'te 545 personelle 'Eren Kış-24 Şehit Jandarma Astsubay Kıdemli çavuş Erkan Yalçın Operasyonu' başlatıldığını bildirildi.

Savunma

23.01.2024, 22:05

İçişleri Bakanlığı Siirt'te 'Eren Kış-24 Şehit Jandarma Astsubay Kıdemli çavuş Erkan Yalçın Operasyonu' başlatıldığını duyurdu. 

İngilizler ASELSAN'ın EJDERHA'sına benzeyen bir silah geliştiriyor İngilizler ASELSAN'ın EJDERHA'sına benzeyen bir silah geliştiriyor Haberi Görüntüle

EREN KIŞ-24 OPERASYONU BAŞLADI

Bakanlıktan yapılan açıklamada, bölgede barınan teröristleri 'ara-bul-yok et' taktiğiyle etkisiz hale getirmek, eylem hazırlıklarını boşa çıkarmak ve bölgedeki huzur güven ortamını pekiştirmek amacıyla Siirt'te 'Eren Kış-24 (Siirt-Akmeşe) Şehit Jandarma Astsubay Kıdemli çavuş Erkan Yalçın Operasyonu' başlatıldığı bildirildi. 

Türk basını F-16 fabrikasına girdi: 300'e ulaşan sipariş nasıl yetişecek? Türk basını F-16 fabrikasına girdi: 300'e ulaşan sipariş nasıl yetişecek? Haberi Görüntüle

545 PERSONEL GÖREV ALIYOR

Yapılan operasyonda, jandarma komando, jandarma özel harekat, polis özel harekat ve güvenlik korucu timlerinden oluşan 545 personel görev alıyor. 

Terörün tamamen kaldırılması için yürütülen 'Eren Kış' operasyonlarının halkın desteği ve inancı ile başarılı bir şekilde devam ettiğine vurgu yapıldı. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading