Yandex Metrica

Sitede Ara

AKINCI ile HÜRKUŞ uçtu Bayraktar TB2 görüntüledi

AKINCI ile HÜRKUŞ uçtu Bayraktar TB2 görüntüledi

Türk savunma sanayiinin özgün ürünleri TEKNOFEST'te boy gösteriyor. AKINCI TİHA ile HÜRKUŞ'un göklerdeki dansını Bayraktar SİHA görüntüledi.

Savunma

23.01.2024, 18:00

Yerli ve milli teknoloji, onbinlerin katıldığı TEKNOFEST'e damga vuruyor. Geçtiğimiz günlerde görkemli bir törenle Türk Silahlı Kuvvetleri envanterine alınan Baykar yapımı AKINCI TİHA, İstanbul semalarında TUSAŞ yapımı HÜRKUŞ ile birlikte uçtu. 

Türk mühendislerince geliştirilen bu iki hava aracının birlikte dansını ise havadaki bir başka milli İHA, Bayraktar TB2 görüntüledi. 

O anlar esnasında alandaki program sunucusunun sözleri ve çalınan kahramanlık türküleri TEKNOFEST katılımcılarına duygu dolu anlar yaşattı. 


Malezya basınından çarpıcı iddia: KAAN ortaklığı için anlaşma imzalanabilir Malezya basınından çarpıcı iddia: KAAN ortaklığı için anlaşma imzalanabilir Haberi Görüntüle

İŞTE GURUR TABLOSU!


Kargo konteynerinden tam 126 tane kamikaze dron ateşlenecek! İlginç tasarım broşürde ortaya çıktı Kargo konteynerinden tam 126 tane kamikaze dron ateşlenecek! İlginç tasarım... Haberi Görüntüle

SELÇUK BAYRAKTAR BU VİDYOYU PAYLAŞTI

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading