Yandex Metrica

Zafer Partisi'nden istifa eden Soner Çam darp edildi! 'Ümit Özdağ adam tutup dövdürdü'

Zafer Partisi'nden istifa eden Soner Çam darp edildi! 'Ümit Özdağ adam tutup dövdürdü'

Zafer Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Soner Çam, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada partisinden istifa ettiğini duyurdu. Çam açıklamasında istifası sonrası Ümit Özdağ'ın kendisini ve bir arkadaşını dövdürdüğünü iddia etti.

Gündem

23.01.2024, 19:51

Zafer Partisi Kurucular Kurulu üyesi Soner Çam, Genel Başkan Ümit Özdağ'a yönelik ciddi iddialarda bulunarak Zafer Partisi'nden istifa ettiğini açıkladı. 

FAST Güvenli Ödeme İşlemi Katman Servisi nedir, nasıl çalışır? FAST Güvenli Ödeme İşlemi Katman Servisi nedir, nasıl çalışır? Haberi Görüntüle

ÖZDAĞ ADAM TUTUP DÖVDÜRTTÜ 

Çam, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Özdağ'ın tuttuğu adamlar tarafından arkadaşı ile beraber dövüldüğünü açıkladı. Çam paylaşımında arkadaşının kanlar içindeki fotoğrafını da paylaştı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye-Özbekistan İş Forumu'nda konuştu: 'Türk modeli Özbekistan'a yol göstereci olacaktır' Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye-Özbekistan İş Forumu'nda konuştu: 'Türk modeli Özbekistan'a yol... Haberi Görüntüle

'ÜMİT ÖZDAĞ TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNE BAŞ KALDIRDI'

Gündemde geniş yer bulan açıklamada Soner Çam şu ifadelere yer verdi: 

Zafer Partisi Kurucular Kurulu Üyeliğinden ve Parti üyeliğinden istifa ettim. Türkiye Cumhuriyeti Devletine baş kaldıran Ümit Özdağ, azmettirerek beni ve arkadaşımı 20 kişi ile darbettiler.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading