Yandex Metrica

YSK kararını açıkladı Ordu'da seçimler tekrarlanacak mı? Ordu'da seçim tekrarı ne zaman?

YSK kararını açıkladı Ordu'da seçimler tekrarlanacak mı? Ordu'da seçim tekrarı ne zaman?

31 Mart yerel seçimlerinde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı için İYİ Parti, YSK'ya itirazda bulunmuştu. YSK 11 Nisan 2024 Perşembe günü saat 14:00'da Ordu Büyükşehir Belediyesi'ndeki itirazı karara bağlamak için toplandı. Ordulular başta olmak üzere vatandaşlar Ordu'da seçimler tekrarlanacak mı? Ordu seçim tekrarı ne zaman? YSK ne karar verdi? Sorularına yanıt arıyor.

Gündem

13.05.2024, 19:08

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri çerçevesinde siyasi partilerin bulunduğu itirazları değerlendirmek bugün saat 14:00'da toplandı.

YSK'nın yapacağı toplantıda İYİ Parti'nin Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yaptığı itiraz karara bağlanacak.

Başta Ordulular olmak üzere vatandaşlar, gözünü YSK toplantısına dikmiş durumda. Peki Ordu'da seçimler tekrarlanacak mı? Ordu seçim tekrarı ne zaman? YSK ne karar verdi? 

CHP'ye kim dur diyecek? Makam koltuklarına her gün yeni atama: Danışmanların hepsi müdür oldu! CHP'ye kim dur diyecek? Makam koltuklarına her gün yeni atama:... Haberi Görüntüle

ORDU'DA SEÇİM TEKRARLANACAK MI?

YSK'nı bugün Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı için saat 14.00'da toplandı. Ordu'da seçimlerin tekrarlanıp tekrarlanmayacağı hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

YSK tarafından resmi açıklama geldiğinde haberimizi güncelleyeceğiz.

Güneş patlaması sonrası Kuzey Işıkları Trabzon'da görüntülendi! Gökyüzünde adeta şölen yaşandı! Güneş patlaması sonrası Kuzey Işıkları Trabzon'da görüntülendi! Gökyüzünde adeta şölen... Haberi Görüntüle

YSK'DAN ORDU KARARI

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) İYİ Parti'nin itirazı üzerinde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı için toplandı.

YSK'nın Ordu hakkında henüz resmi bir açıklaması bulunmuyor. Resmi açıklama geldiği an haberimizi güncelleyeceğiz.

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Gündem


Loading