Yandex Metrica

Sitede Ara

Yeniden Refah Partisi Cumhur İttifakı'na katıldı mı? Cumhur İttifakı genişliyor mu?

Yeniden Refah Partisi Cumhur İttifakı'na katıldı mı? Cumhur İttifakı genişliyor mu?

Seçimlere az bir zamana kala Fatih Erbakan'ın önderliğindeki Yeniden Refah Partisi'nin Cumhur İttifakı'na katılıp katılmayacağı merak ediliyor. Yeniden Refah Partisi'nin Cumhur İttifakı'na katılacağına dair söylentiler var. Peki, Yeniden Refah Partisi Cumhur İttifakı'na katıldı mı? Cumhur İttifakı genişliyor mu?

Gündem

23.01.2024, 20:36

Seçim maratonuna girilmesiyle birlikte partilerin ittifaklarını genişletme girişimleri de hızlandı. AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ve beraberindekiler, geçtiğimiz hafta Yeniden Refah Partisi (YRP) Genel Başkanı Fatih Erbakan'ı ziyaret etti.

Erbakan'a seçimlerde birlikte yol yürümeyi teklif ettiklerini söyleyen Binali Yıldırım, "Çok faydalı bir görüşme gerçekleştirdik. Seçimlerde birlikte yol yürüyelim. Sayın Genel Başkan ve arkadaşları bu konuda kendi değerlendirmelerini yapacaklar. Kararlarını paylaşacaklardır." açıklamasında bulundu.

SF-260D uçak özellikleri | SF-260D uçağı hangi ülkenin, ne malı? SF-260D uçak özellikleri | SF-260D uçağı hangi ülkenin, ne malı? Haberi Görüntüle

YENİDEN REFAH PARTİSİ CUMHUR İTTİFAKI'NA KATILDI MI?

 AK Parti'den Genel Başkanlığı düzeyinde Yeniden Refah Partisi Genel Merkezi'ne yapılan bugünkü ziyaretten olumlu sonuç çıktı. Yeniden Refah, son görüşmenin ardından Cumhur İttifakı'na resmen katıldı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading