Yandex Metrica

Sitede Ara

Yeniçağ yazarı Yavuz Selim Demirağ Selahattin Demirtaş'a övgüler yağdırdı

Yeniçağ yazarı Yavuz Selim Demirağ Selahattin Demirtaş'a övgüler yağdırdı

Yeniçağ Gazetesi Yazarı Yavuz Selim Demirağ, 'terörist Apo'nun heykelini dikeceğiz' diyen Selahattin Demirtaş'a övgüler dizdi. Demirağ, ''Bir kere bağlama çalan adamdan, türkü söyleyen adamdan zarar gelmez.'' dedi.

Gündem

28.01.2024, 03:44

PKK'nın Meclis'teki temsilcisi rolünde olan HDP'nin eski genel başkanı, 'teröristbaşı Abdullah Öcalan için 'Apo'nun heykelini dikeceğiz' sözleri nedeniyle teröre yardım ve yataklıktan hapiste bulunan Selahattin Demirtaş'a bir güzelleme de Yeniçağ yazarı Yavuz Selim Demirağ'dan geldi. 

Okullar ne zaman kapanacak 2024 | Yaz tatiline kaç gün var? Karne ne zaman alınacak? Okullar ne zaman kapanacak 2024 | Yaz tatiline kaç gün... Haberi Görüntüle

'BAĞLAMA ÇALAN ADAMDAN ZARAR GELMEZ'

Her fırsatta CHP'lilerin övgülere boğduğu Demirtaş için Demirağ da ilginç sözler sarfetti.

HDP Milletvekili Garo Paylan'ın da bulunduğu yayına katılan Demirağ, Demirtaş'tan övgüyle söz etti. Demirağ şu ifadeleri kullandı:

"Bir kere bağlama çalan adamdan, türkü söyleyen adamdan zarar gelmez. Selahattin Demirtaş'in ben türkülerini dinledim, bağlamasını dinledim. HDP'nin Türkiye partisi olması yolunda çok ciddi adımlar attı. Ben Selahattin Demirtaş'ın son dönemlerdeki açıklamalarını tarihi buluyorum. 'Çanakkale şehitlerini ziyaret etmeliyiz, onlara dua etmeliyiz' bu çok güzel bir adım."

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading