Yandex Metrica

Sitede Ara

Yargıtay bugün yeni başkanını seçiyor: Başkan Mehmet Akarca'nın görev süresi doldu!

Yargıtay bugün yeni başkanını seçiyor: Başkan Mehmet Akarca'nın görev süresi doldu!

Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca'nın 4 yıllık görev süresi bugün itibari ile doluyor.  Bugün Yargıtay Başkanlığı için Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Yargıtay 3. Ceza Dairesi Başkanı Muhsin Şentürk, 3. Hukuk Dairesi Başkanı Ömer Kerkez, 12. Hukuk Dairesi Başkanı Ayhan Tuncal, Yargıtay 1. Başkanvekili ve Hukuk Genel Kurulu Başkanı Adem Albayrak yarışacak.

Gündem

02.04.2024, 15:06

Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca'nın 4 yıllık görev süresi bugün itibari ile doluyor. Yargıtay Başkanlığı seçimi bugün gerçekleştirilecek. Başkanlık için 5 aday yarışacak.

Serenay Sarıkaya ile Mert Demir aşk mı yaşıyor? Serenay Sarıkaya ile Mert Demir sevgili mi? Serenay Sarıkaya ile Mert Demir aşk mı yaşıyor? Serenay Sarıkaya... Haberi Görüntüle

YARGITAY ÜYELERİ SANDIĞA GİDİYOR

Mehmet Akarca'nın görev süresinin dolması itibarı ile Yüksek Mahkeme'nin 4 yıl boyunca görev yapacak yeni başkanını belirlemek için 348 üye bugün sandık başına gidiyor. Mehmet Akarca dahil 4 yıl boyunca görev almak isteyen adayların seçilmek için 175 üyenin oyunu alması gerekiyor.

Paidakia yemeği nedir? Nasıl yapılır?  Paidakia yemeği tarifi Paidakia yemeği nedir? Nasıl yapılır? Paidakia yemeği tarifi Haberi Görüntüle

ÇOĞUNLUK SAĞLANAMAZSA SEÇİMLERE DEVAM EDİLECEK

Adayların salt çoğunluğu sağlayamaması halinde seçimlere devam edileceği belirtildi. Dördüncü ve beşinci oylamalarda salt çoğunluk sağlanamadığı taktirde yeniden adaylık başvurusunda bulunanlar ile birlikte seçimler tekrarlanacak.

Lütfü Savaş'tan Hatay'ı devralan Mehmet Öntürk mazbatasını aldı: İşte ilk sözleri Lütfü Savaş'tan Hatay'ı devralan Mehmet Öntürk mazbatasını aldı: İşte ilk... Haberi Görüntüle

BAŞKANLIK SEÇİMİNDE 5 ADAY YARIŞACAK

Başkanlık için, Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Yargıtay 3. Ceza Dairesi Başkanı Muhsin Şentürk, 3. Hukuk Dairesi Başkanı Ömer Kerkez, 12. Hukuk Dairesi Başkanı Ayhan Tuncal, Yargıtay 1. Başkanvekili ve Hukuk Genel Kurulu Başkanı Adem Albayrak yarışacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Gündem


Loading