Yandex Metrica

Vicdansızlığın dibi yok! Depremzedeler için gelen yardımlar Lütfü Savaş'ın seçim malzemesi oldu

Vicdansızlığın dibi yok! Depremzedeler için gelen yardımlar Lütfü Savaş'ın seçim malzemesi oldu

Depremzede vatandaşların tepkilerine rağmen CHP'nin yeniden Hatay'da aday gösterdiği mevcut başkan Lütfü Savaş, skandala imza attı. Asrın felaketi olarak nitelendirilen ve 50 binden fazla insanımızı kaybettiğimiz Kahramanmaraş merkezli çifte felakette geçen sene depremzedeler için gelen yardımlar Lütfü Savaş'ın seçim çalışması için dağıtııldığı ortaya çıktı.

Gündem

18.04.2024, 16:40

31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere kısa bir süre kalırken partilerin belediye başkan adayları, saha çalışmalarına hız verdi.

Seçmenle buluşup vaatlerini açıklayan ve onların sorunların dinleyip çözüm önerileri üretmeye çalışan adaylar arasında en çok dikkati çeken isimlerin başında CHP'li Lütfü Savaş geliyor.

Depremzedelerin tepkilerine rağmen CHP'nin yeniden Hatay'da aday gösterdiği mevcut başkan Lütfü Savaş, skandala imza attı.

Dışişleri Bakanlığından açıklama: 'Bahreyn Deklarasyonu’nda yer alan Filistin’le ilgili kararları memnuniyetle karşılıyoruz' Dışişleri Bakanlığından açıklama: 'Bahreyn Deklarasyonu’nda yer alan Filistin’le ilgili kararları... Haberi Görüntüle

YARDIM MALZEMELERİ SEÇİM ÇALIŞMASI İÇİN DAĞITILIYOR

Asrın felaketi olarak nitelendirilen ve 50 binden fazla insanımızı kaybettiğimiz Kahramanmaraş merkezli çifte felakette geçen sene depremzedeler için gelen yardımlar Lütfü Savaş'ın seçim çalışması için dağıtılıyor. Depremzedeler için gönderilen ve EXPO'daki depoda saklanan battaniyeler, üzerlerine Lütfü Savaş ismi eklenerek Katar 1 konteyner kentte dağıtıldığı görüldü.

Yeni Yargıtay başkanı Ömer Kerkez kimdir, kaç yaşında, nereli? Yeni Yargıtay başkanı Ömer Kerkez kimdir, kaç yaşında, nereli? Haberi Görüntüle

LÜTFÜ SAVAŞ'IN YARDIMIYMIŞ GİBİ İNSANLARA VERİLDİ

Dün dağıtılan battaniyeler, Pakistan tipi battaniye ve afetzedeler için kullanılıyor. Depremden sonra yurt dışından gelen diğer yardımlar gibi onlar da EXPO'daki depoda saklanıyordu. Seçim çalışması için depodan çıkarılıp Lütfü Savaş'ın yardımıymış gibi insanlara verilmesi hayrete düşürdü.

Fahrettin Koca detayları tek tek açıkladı: MHRS'de onaylı randevu dönemi başlıyor! Fahrettin Koca detayları tek tek açıkladı: MHRS'de onaylı randevu dönemi... Haberi Görüntüle

LÜTFÜ SAVAŞ'IN ADI YAPIŞTIRILDI

Olaya şahitlik edenler ise EXPO'daki depoda deprem zamanı gelen pek çok yardım malzemesi bulunduğunu, şu anda çocuk ayakkabısı ve montların paketlenerek üzerlerine Lütfü Savaş adının yapıştırıldığını anlattı. Görgü tanıklarının anlattığına göre; bu paketlerin Lütfü Savaş'ın yardımıymış gibi dağıtılacağı öğrenildi.

17 Mayıs Ankara Etimesgut Melek Mosso konseri başlama saati | Melek Mosso Ankara konseri nerede, ücretsiz mi? 17 Mayıs Ankara Etimesgut Melek Mosso konseri başlama saati |... Haberi Görüntüle

''VİZDANSIZLIĞIN DİBİ YOK''

Sosyal medyada büyük ses getiren olayın ardından kullanıcılar Lütfü Savaş'a ve CHP'ye büyük tepki gösterdi. Yapılan yorumlarda ''Depremzedelere gelen yardımları saklayıp oy olarak kullanmak. Vicdansızlığın da dibi yok. Her şey oy ve koltuk için.'' ifadeleri yer aldı.

 

Habere Tepki Ver

0

1

0

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Loading