Yandex Metrica

Vatan Partililerden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek açıklaması: 'Kılıçdaroğlu, ABD ve İsrail'in Türkiye'yi hedef alan projesinde alet rolünü üstlendi'

Vatan Partililerden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek açıklaması: 'Kılıçdaroğlu, ABD ve İsrail'in Türkiye'yi hedef alan projesinde alet rolünü üstlendi'

Vatan Partisi'ne mensup üyeler, Gaziosmanpaşa ve Bahçelievler'de bir araya gelerek 28 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci turunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için destek açıklaması yaptı.

Gündem

23.01.2024, 20:57

Vatan Partisi İstanbul İl Yöneticisi Çağdaş Babacan, Gaziosmanpaşa Meydanı'nda toplanan partililer adına açıklama yaptı. Babacan, Cumhurbaşkanı adaylarından Kemal Kılıçdaroğlu'nun, ABD ve İsrail'in Türkiye'yi hedef alan projesinde alet rolünü üstlendiğini savundu.

Ankara’yı sağanak ve dolu vurdu hayat felç oldu: Yollar göle döndü, ağaçlar devrildi Ankara’yı sağanak ve dolu vurdu hayat felç oldu: Yollar göle... Haberi Görüntüle

"CUMHURBAŞKANI ERDOĞANEMPERYALİST PLANLARIN HEDEFİNDE"

Seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceklerini belirten Çağdaş Babacan,  Erdoğan'ın düşman ile dost arasındaki denge siyasetine ve ekonomide Batı denetimindeki yalpalamalarına karşın emperyalist planların hedefinde olduğunu ifade etti.

Bakan Yumaklı duyurdu: Çanakkale'deki orman yangınının ilerlemesi durduruldu Bakan Yumaklı duyurdu: Çanakkale'deki orman yangınının ilerlemesi durduruldu Haberi Görüntüle

"GÜÇLÜ DEVLET ÜRETEN MİLLET İÇİN ERDOĞAN"

Babacan, Erdoğan'ın "Türkiye cephesinde" olduğunu dile getirerek, "Var olan iki seçenek karşısında tarafsız kalmak, emperyalist plana hizmet eder. 'Güçlü Devlet Üreten Millet' hedefine ilerleme stratejisinin 28 Mayıs 2023 durağındayız. İki seçenekli seçim koşulunda halkımızı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a oy vermeye çağırıyoruz." dedi.

Kılıçdaroğlu'na oy vermeyi düşünen vatandaşlara çağrıda bulunmak istediklerini aktaran Babacan, "O vatandaşlarımıza da çağrıda bulunuyoruz. Gelin, FETÖ'nün devleti yeniden ele geçirmesine izin vermeyelim, PKK'nın iktidar ortağı yapılmasını kabul etmeyelim. ABD'nin ve Batı'nın iktidar planlarını hep birlikte bozalım." diye konuştu.

Bahçelievler'deki Şirinevler Meydanı'nda da bir araya gelerek basın açıklaması yapan Vatan Partisi üyeleri, burada da 28 Mayıs Pazar günü yapılacak seçimde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek çağrısı yaptı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading