Yandex Metrica

Ünlü gece kulübüne baskın! 'Zirek Kardeşler' ve 'Alabaylar' suç örgütlerine operasyon: 24 gözaltı

Ünlü gece kulübüne baskın! 'Zirek Kardeşler' ve 'Alabaylar' suç örgütlerine operasyon: 24 gözaltı

İzmir'de, örgütlü olarak uyuşturucu imal ve satışı, silah kaçakçılığı ve rüşvet suçlarına karıştığı belirlenen 'Zirek Kardeşler' ile 'Alabaylar' suç örgütlerine yönelik operasyon düzenlendi. Düzenlenen operasyonda polislerin de aralarında olduğu 24 şüpheli, gözaltına alındı.

Gündem

21.05.2024, 13:54

Emniyetin suç örgütlerine yönelik düzenlediği operasyonlar etkin ve kararlı bir şekilde devam ediyor.

İzmir İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, örgütlü olarak uyuşturucu imal ve satışı, silah kaçakçılığı ve rüşvet suçlarına karıştıkları belirlenen 'Zirek Kardeşler' ile 'Alabaylar' suç örgütlerine yönelik çalışma yaptı.

Bell 212 helikopter hangi ülkenin, ne malı? Bell 212 özellikleri neler? Bell 212 helikopter hangi ülkenin, ne malı? Bell 212 özellikleri... Haberi Görüntüle

ÜNLÜ GECE KULÜBÜNE BASKIN

İki suç örgütünün popüler gece kulüplerini kendilerine paravan olarak kullandığı ortaya çıktı. Örgütlerin suçtan elde ettikleri paraları bu gece kulübünde akladıkları tespit edildi. Aylarca süren teknik ve fiziki takibin ardından harekete geçen ekipler, önceden belirlenen çok sayıda ev ve iş yerlerine, 10 Mayıs'ta operasyon düzenledi.

Motokurye Ata Emre Akman cinayetinde flaş gelişme! Katili bakın kim azmettirdi? Motokurye Ata Emre Akman cinayetinde flaş gelişme! Katili bakın kim... Haberi Görüntüle

UYUŞTURUCU VE SİLAHLAR ELE GEÇİRİLDİ

İzmir'deki ünlü bir gece kulübü ile birlikte çok sayıda adrese eş zamanlı operasyonlar düzenlendi. Düzenlenen operasyonlarda 9 bin 880 adet ecstasy, 5 bin 711 sentetik hap, 67 bin 29 gram esrar, 5 ruhsatsız tabanca, 1 adet 'Akrep' olarak tabir edilen otomatik tabanca, 13 adet 9 mm fişek, 87 adet 7,62 mm fişek, 2 hassas terazi ele geçirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef almıştı! AK Parti'den İsrailli bakana sert tepki: 'Soykırım örgütünün sözcüsü' Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef almıştı! AK Parti'den İsrailli bakana sert tepki:... Haberi Görüntüle

24 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

3'ü aktif, 1'i emekli polis memurunun da aralarında bulunduğu toplam 24 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin, polisteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Loading