Yandex Metrica

Türkiye düşmanı senatörden skandal sözler: Türk SİHA'ları barış ve insan hakları için tehdit

Türkiye düşmanı senatörden skandal sözler: Türk SİHA'ları barış ve insan hakları için tehdit

ABD Savunma Bütçesi görüşmelerinde konuşan Demokrat Parti senatörü Bob Menendez, Türkiye'nin ürettiği SİHA’ların barış ve insan hakları için büyük bir tehdit oluşturduğunu söyledi. Menendez, “Türkiye'nin İHA ve SİHA programının ABD'nin ulusal güvenliğine etkileri araştırılsın.” ifadelerini kullanarak ambargo çağrısında bulundu.

Gündem

23.01.2024, 18:14

Türkiye'nin yerli ve milli imkanlarıyla ürettiği silahlı insansız hava araçları (SİHA), Türk düşmanı lobilerin kıskacında olan ABD'li senatörleri rahatsız etmeye devam ediyor.

ABD'nin Savunma Bütçesi'nin görüşüldüğü toplantıda söz alarak konuşan Demokrat Parti senatörü Bob Menendez, Türkiye'ye yönelik skandal sözler sarf etti.

Dolandırıcılara ağır darbe! 1 Milyar Dolar'lık vurgun önlendi 127 şüpheli yakalandı Dolandırıcılara ağır darbe! 1 Milyar Dolar'lık vurgun önlendi 127 şüpheli... Haberi Görüntüle

“TÜRK SİHALARI İNSANLIK İÇİN TEHDİT”

Türk SİHA'larının tehlikeli, barış ve insan hakları için bir tehdit oluşturduğunu belirten Menendez, “ABD, bu İHA ve SİHA'larda kullanılan parçaları Türkiye'ye satmamalı. Türkiye'nin İHA ve SİHA programının ABD'nin ulusal güvenliğine etkileri araştırılsın.” ifadelerini kullanarak ambargo çağrısında bulundu.

Azra Kohen'den skandal paylaşım sonrası açıklama: Müslüman ailede büyüdüm! Azra Kohen'den skandal paylaşım sonrası açıklama: Müslüman ailede büyüdüm! Haberi Görüntüle

TÜRKİYE DÜŞMANLIĞIYLA GÜNDEMDE

Türkiye karşıtlığıyla ün yapan Menendez, geçtiğimiz aylarda da Türk Silahlı Kuvvetleri’nin sahip olması gereken F-35'lerin Yunanistan'a verilmesini talep etmişti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading