Yandex Metrica

Turgut Altınok müjdeyi verdi: Ankara'da su fiyatları yüzde 50 düşecek!

Turgut Altınok müjdeyi verdi: Ankara'da su fiyatları yüzde 50 düşecek!

31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında çalışmalarına devam eden Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, "31 Mart’tan sonra Ankara’da su fiyatlarını yüzde 50 indireceğiz" ifadelerini kullandı.

Gündem

12.03.2024, 11:47

Ankara Polatlı'da muhtarlar ve oda başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, "Polatlı’ya su geldi mi? Rakibimin haberi yok; 'Polatlı’ya su geldi’ diyor. Aslında kendisinin haberi yok. 'Ankara’da sudan para almayacağım' dedi. Şu an en pahalı suyu tüketiyorsunuz. 31 Mart’tan sonra Ankara’da su fiyatlarını yüzde 50 indireceğiz." ifadelerini kullandı.

Amasya'da hayvana işkence yapan et entegre tesisi çalışanları hakkında flaş karar! Amasya'da hayvana işkence yapan et entegre tesisi çalışanları hakkında flaş... Haberi Görüntüle

"BİZİM DERDİMİZ POLATLI"

"Su aboneliği için de 35-50 bin TL fatura gösteriliyor" diyen Turgut Altınok, "Biz, köylerden su sayaç parası almayacağız. Köylerde suyun metreküpünü 50 kuruşa düşürüyoruz. Bizim derdimiz Polatlı’mızı kalkındırmak. Polatlı’da köylümüzün ayağı çamura değmeyecek. Çiftçimize 500 litre mazot vereceğiz" ifadelerini kullandı.

MSB duyurdu: 4 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi MSB duyurdu: 4 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi Haberi Görüntüle

"SOĞUK HAVA DEPOSU HİZMETE ALINACAK"

Sözlerine devam eden Altınok, 31 Mart’tan sonra Polatlı'da soğan işleme ünitesi kuracakları belirterek, "Soğuk hava deponuz var mı? 2024'de soğuk hava depomuzu Polatlı’da yapıp hizmete açacağız." şeklinde konuştu.

Bridgerton 3. sezon ne zaman çıkacak? Bridgerton 3. sezon ne zaman çıkacak? Haberi Görüntüle

"ANKARALI KENDİ SÜTÜNÜ YOĞURDUNU YİYECEK"

"Geçen seçimde verdiği sözlerin hiçbirini gerçekleştirmemiş bir belediye başkanı var." diyen Altınok, "Yine otopark problemini de çözeceğiz. Ankaralı musluktan suyunu içecek. Süt ve et fabrikası kuracağız. Ankaralı kendi sütünü, yoğurdunu, tereyağını yiyecek. Doğal yem fabrikası yapacağız. Şu an çiftçimizin en büyük derdi yem maliyeti" ifadelerini kullandı.

Okuyucu veya işaretleyici yardımı alan engelli YKS süresi uzadı mı? Engelli YKS süresi kaç dakika oldu? Okuyucu veya işaretleyici yardımı alan engelli YKS süresi uzadı mı?... Haberi Görüntüle

"BU ŞİRKETTEN KİMLER İHALE ALDI?"

Söz konusu programın ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Altınok, "Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin borçları arttı. Borçları kadar Ankara'da hizmet yok. Bu kaynaklar geriye gitti. Bunları açıklaması lazım. Göreve geldiğinde belediyenin kaç lira borcu vardı, şimdi ne kadar borcu var? Belediyenin bütün şirketleri batak. Bu şirketlerden kimler ihale aldı? Ankara hak ettiği hizmeti alamıyor" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Gündem


Loading