Yandex Metrica

Tünel trafiği rahatlatacak! Başkan Murat Aydın'dan dev projeyi duyurdu: Beykoz-Üsküdar arası 9 dakika olacak!

Tünel trafiği rahatlatacak! Başkan Murat Aydın'dan dev projeyi duyurdu: Beykoz-Üsküdar arası 9 dakika olacak!

AK Partili Beykoz Belediye Başkanı ve mevcut dönem belediye başkan adayı Murat Aydın, Cumhur İttifakı Murat Kurum'un dev projesini duyurdu. Söz konusu proje kapsamında Beykoz-Üsküdar arasına inşa edilecek 23.8 km’lik dev tünel ile Üsküdar’a ulaşım 9 dakika olacak.

Gündem

29.03.2024, 15:08

Cumhur İttifakı İBB başkan adayı Murat Kurum, Beykoz’da trafik sıkışıklığına çözüm olacak önemli ulaşım projelerinden birini geçtiğimiz günlerde duyurdu.

Feyza Civelek gözaltına mı alındı neden? Kızılcık Şerbeti Nilay hakkında uyuşturucu iddiası! Feyza Civelek gözaltına mı alındı neden? Kızılcık Şerbeti Nilay hakkında... Haberi Görüntüle

BEYKOZ-ÜSKÜDAR ARASINA DEV TÜNEL

Beykoz-Üsküdar arasında trafiğini rahatlatacak bir yolu İstanbullularla buluşturacaklarını söyleyen Kurum, 23,8 km’lik Harem-Çengelköy-Kavacık tünelini hayata geçireceklerini bildirmişti.

Son dakika: Fahiş fiyat ve stokçuluk yapan rekor ceza alacak: Teklif Meclis'ten geçti Son dakika: Fahiş fiyat ve stokçuluk yapan rekor ceza alacak:... Haberi Görüntüle

9 DAKİKAYA DÜŞECEK

İstanbul trafiğinin en yoğun olduğu sahil yoluna alternatif güzergâh olacak karayolu tünel projesi ile yaklaşık 1 saatlik Beykoz-Üsküdar arası 9 dakikaya inecek. Böylece, sahil hattındaki trafik yoğunluğu son bulacak.

Bakan Şimşek'ten dikkat çeken enflasyon mesajı: Hızla gerilemesini bekliyoruz Bakan Şimşek'ten dikkat çeken enflasyon mesajı: Hızla gerilemesini bekliyoruz Haberi Görüntüle

"ANADOLU YAKASI'NIN EN BÜYÜK PROJESİ"

Dev projeye ilişkin açıklamalarda bulunan Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın da lansman toplantısında Kavacık-Üsküdar arasındaki tünel projesinin Anadolu Yakası’nın en büyük ulaşım projelerinden biri olduğunu vurguladı.

Cumhur İttifakı İBB Başkan adayı Murat Kurum'a teşekkür eden Aydın, ilçenin trafik sorununa çare olacak bu dev projeyi çok beğendiğini dile getirdi.

Mahalli hizmetiçi eğitim faaliyeti (kursiyer) ek ders ücreti var mı? Ek ders ve nöbet ücreti kesilir mi, ödenir mi? Mahalli hizmetiçi eğitim faaliyeti (kursiyer) ek ders ücreti var mı?... Haberi Görüntüle

BEYKOZ HAREM ARASI SADECE 9 DAKİKA

"Dertli insan kollarını sıvar ama iş yapmak için sıvar, reklam için algı için sıvamaz" diyerek projeyi duyuran Murat Kurum, "Biz kollarımız İstanbul’a hizmet için sıvadık. Beykozlu kardeşim buradan Harem’e gitmek istediğinde yapacağımız tünel ile birlikte 9 dakikada Harem’e ulaşacak.” ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Gündem


Loading