Yandex Metrica

Sitede Ara

Torbacılara Narkogüç-50 operasayonu! İçişleri Bakanı Yerlikaya 1663 torbacı ve kilolarca madde ele geçirildiğini duyurdu!

Torbacılara Narkogüç-50 operasayonu! İçişleri Bakanı Yerlikaya 1663 torbacı ve kilolarca madde ele geçirildiğini duyurdu!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya resmi sosyal medya hesabı X üzerinden İstanbul'da Narkogüç-50 operasyonları kapsamında 1663 torbacının yakalandığını ve 167 kişinin tutuklandığını duyurdu.

Gündem

17.02.2024, 19:47

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya sosyal medya hesabı X üzerinden yaptığı açıklamalar kapsamında yasaklı ve zararlı maddelere yönelik yaptıkları Narkogüç-50 operasyonları kapsamında İstanbul'da 1663 şüphelinin yakalandığını, 167 kinini tutuklandığını ve 1 milyon 936 bin adet uyuşturucu hap ele geçirdiklerini ifade etti.

Son dakika: İstanbul'da dev yangın Son dakika: İstanbul'da dev yangın Haberi Görüntüle

167 KİŞİ TUTUKLANDI

Bakan Yerlikaya'nın sosyal medya hesabı X üzerinden yaptığı açıklamada;  "İstanbul’da 'Sokak Satıcısı (Torbacı)' olarak tabir edilen Uyuşturucu ya da Uyarıcı Madde Ticareti yaptığı değerlendirilen şahıslara yönelik 5 gündür devam eden "NARKOGÜÇ-50” Operasyonunda; ''461 Kg Uyuşturucu Madde ve 1 Milyon 936 Bin adet Uyuşturucu Hap ele geçirildi. Bin 663 şüpheli sokak satıcısı yakalandı ve işlem yapıldı. Bu şahıslardan 167'si tutuklandı.'' 

Bir çöküş masalı! Bir çöküş masalı! "Kripto Kralı"nın sinematik hikayesi: 11.000 yıl hapis... Haberi Görüntüle

''ÜLKEMİZİ ZEHİR TACİRLERİNDEN TEMİZLEMEYE KARARLIYIZ''

Aziz Milletimizin Bilmesini İsterim ki; Uyuşturucu tacirlerini teröristlerden farklı görmüyoruz. Ülkemizi zehir tacirlerinden ve sokak satıcılarından temizlemeye kararlıyız. Aydınlık geleceğimiz olan gençlerimizi zehirlemelerine asla izin vermeyeceğiz.

Ankara felaketi yaşadı! Sağanak yağışlar nedeniyle kaza yapan bir araç ortadan ikiye bölündü! Ankara felaketi yaşadı! Sağanak yağışlar nedeniyle kaza yapan bir araç... Haberi Görüntüle

NARKOGÜÇ-50 İLE TORBACILARA OPERASYON

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüklerince yapılan çalışmalar sonucu; Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti yaptığı tespit edilen, “TORBACI” olarak tabir edilen Sokak Satıcılarına yönelik "NARKOGÜÇ-50" Operasyonu düzenlendi. Operasyon sonucu; 10 adet ruhsatsız tabanca,3 adet av tüfeği ile Çok miktarda döviz ve 657 Bin Türk Lirasına el konuldu. Operasyonu gerçekleştiren İstanbul İl Emniyet Müdürlüğümüzü ve Kahraman Polislerimizi tebrik ediyorum. Allah ayaklarına taş değdirmesin. Milletimizin duası sizinle"  açıklamasında bulundu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Gündem


Loading