Yandex Metrica

Topkapı'da tramvayın altında kalan kişi hayatını kaybetti

İstanbul Topkapı'da korkuluklardan atlayarak rayların üstünden karşıya geçmeye çalışan bir kişiye tramvay çarptı. Çarpma sonucunda raylara sıkışan kişiyi kurtarmak için olay yerine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerince yapılan incelemede, tramvayın çarptığı kişinin hayatını kaybettiği belirlendi. Kaza nedeniyle yapılamayan tramvay seferleri normale döndü.

Gündem

05.05.2024, 22:08

İstanbul'un göbeğinde korkunç bir olay yaşandı. Topkapı'da korkuluklardan atlayarak raylardan geçmeye çalışan bir vatandaşa tramvay çaprtı.

Topkapı'da raylardan geçmeye çalışan bir kişiye tramvay çarptı. Tramvayın altında sıkışan yaralıyı kurtmak için olay yerine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Hortum çatıları uçurdu okullar tatil edildi! Meteoroloji'den 16 il için sarı kodlu uyarı Hortum çatıları uçurdu okullar tatil edildi! Meteoroloji'den 16 il için... Haberi Görüntüle

HAYATINI KAYBETTİ

Sağlık ekiplerince yapılan incelemede, tramvayın çarptığı kişinin hayatını kaybettiği belirlendi. Kaza nedeniyle yapılamayan tramvay seferleri normale döndü.

 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra Ak

TRHaber.com - Gündem


Loading