Yandex Metrica

Sitede Ara

Tevfik Göksu'nun Başkanvekilliği niye bitti, neler oldu? Tevfik Göksu görevden neden ayrıldı?

Tevfik Göksu'nun Başkanvekilliği niye bitti, neler oldu? Tevfik Göksu görevden neden ayrıldı?

Bugün itibarıyla, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) AK Parti Grup Başkanvekilliği görevi son buldu. Peki, Tevfik Göksu'nun Başkanvekilliği niye bitti, neler oldu? Tevfik Göksu görevden neden ayrıldı?

Gündem

24.04.2024, 11:36

Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'ndeki AK Parti Grup Başkanvekilliği görevi, 31 Mart seçimleri sonrasında meydana gelen üye sayısı değişimi sonucunda sona erdi.  Peki, Tevfik Göksu'nun Başkanvekilliği niye bitti, neler oldu? Tevfik Göksu görevden neden ayrıldı?

Ayazlar çetesi çökertildi! MAHZEN-41 ile elebaşı dahil 9 kişi yakalandı Ayazlar çetesi çökertildi! MAHZEN-41 ile elebaşı dahil 9 kişi yakalandı Haberi Görüntüle

TEVFİK GÖKSU'NUN BAŞKANVEKİLLİĞİ NİYE BİTTİ, NELER OLDU?

Esenler Belediyesi Sosyal Medya Koordinatörü Faik Taşer, Göksu'nun görev değişikliğiyle ilgili gelişmeyi sosyal medya üzerinden duyurdu. Taşer, paylaşımında şu sözlere yer verdi: 

"5 yıl boyunca İstanbulluların hakkını savunmak için gece gündüz mücadele ederek İBB AK Parti Grup Başkanvekilliği görevini yürüten Tevfik Göksu Başkanımızın bu görevi bugün itibarıyla tamamlandı. Başkanımızın Esenler Belediye Başkanı ve İBB Meclis üyesi görevi devam etmektedir."

21 Mayıs bugün okul var mı? Milli yasta okullar açık mı kapalı mı? 21 Mayıs bugün okul var mı? Milli yasta okullar açık... Haberi Görüntüle

TEVFİK GÖKSU GÖREVDEN NEDEN AYRILDI?

İBB Grup Başkanvekilliği görevi sona eren Tevfik Göksu da konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Sosyal medya paylaşımında şu şekilde konuştu;

"Hayra motor şerre fren olmak, İstanbulluların hakkını savunmak için 5 yıl boyunca üstlendiğim İBB AK Parti Grup Başkanvekilliği görevimi yeni dönemle birlikte tamamlamış bulunuyorum. Görev sürem boyunca birlikte çalıştığım AK Parti İstanbul İl Başkanlarımıza, yerel yönetimler birim başkanlarımıza, grup yönetimimize, meclis üyelerimize, teşkilat mensuplarımıza ve tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İBB AK Parti Grup Başkanvekili olarak görev yapacak olan @ZeynelOkul Başkanımıza da yeni görevinde başarılar diliyorum."

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef almıştı! AK Parti'den İsrailli bakana sert tepki: 'Soykırım örgütünün sözcüsü' Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef almıştı! AK Parti'den İsrailli bakana sert tepki:... Haberi Görüntüle

YENİ İBB GRUP BAŞKANVEKİLİ BELLİ OLDU MU?

Tevfik Göksu'nun görevinin sona ermesinin ardından AK Parti'nin yeni İBB Grup Başkanvekili Zeynel Abidin Okul oldu. Okul, daha önce 2014 yerel seçimlerinde AK Parti'nin Beşiktaş Belediye Başkan adayı olarak görev yapmıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

İbrahim TURNA

TRHaber.com - Gündem


Loading