Yandex Metrica

Teröre geçit yok! 19 ilde Bozdoğan-25 Operasyonu: 49 şüpheli yakalandı

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 19 ilde Bölücü Terör Örgütüne (BTÖ) yönelik düzenlenen Bozdoğan-25 Operasyonları'nda 49 şüphelinin yakalandığını duyurdu.

Gündem

24.04.2024, 13:25

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya sosyal medya platformu X'den yaptığı açıklamada Bozdoğan-25 Operasyonları'nın detaylarını paylaştı.

FETÖ'ye Yunan sınırında darbe: 5 örgüt şüphelisi ve 1 organizatör yakalandı FETÖ'ye Yunan sınırında darbe: 5 örgüt şüphelisi ve 1 organizatör... Haberi Görüntüle

49 ŞÜPHELİ YAKALANDI

Bakan Yerlikaya, "9 ilde Bölücü Terör Örgütüne (BTÖ) yönelik Jandarma tarafından düzenlenen “BOZDOĞAN-25”operasyonlarında 49 şüpheli yakalandı" dedi.

Erdoğan: Yunanistan'la aramızda çözülmeyecek bir problem yok! Pozitif gündeme yoğunlaşacağız Erdoğan: Yunanistan'la aramızda çözülmeyecek bir problem yok! Pozitif gündeme yoğunlaşacağız Haberi Görüntüle

"MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK"

Sözlerine devam eden Yerlikaya, "Aziz milletimizin bilmesini isterim ki; Birlik ve bütünlüğümüze kasteden hiçbir terör örgütüne göz açtırmayacağız. Güvenlik güçlerimizin üstün gayretleriyle milletimizin huzuru, birlik ve beraberliği için mücadelemiz kararlılıkla devam edecek" ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Gündem


Loading