Yandex Metrica

Survivor Yunus Emre baba olacaktı eşi Beria Özden'den kötü haber geldi! Düşük yaptığını açıkladı!

Survivor Yunus Emre baba olacaktı eşi Beria Özden'den kötü haber geldi! Düşük yaptığını açıkladı!

Survivor All Star 2024 yarışmacısı Yunus Emre'nin eşi Beria Özden, Yunus Emre'nin baba olacağını duyurmuştu. Beria Özden'den bugün kötü haber geldi. Beria Özden, düşük yaptığını açıkladı.

Gündem

28.03.2024, 22:46

TV8 ekranlarının sevilen yarışmacısı Survivor All Star 2024 yarışmacısı Yunus Emre'nin eşi Beria Özden, dün müjdeli haberi duyurmuştu. Beria Özden, Yunus Emre'nin baba olacağını açıklamıştı. Survivor yarışmasında sevilen isim Yunus Emre, yarışmanın favorilerinden olarak gösteriliyordu. Yunus Emre'nin eşi Beria Özden, Yunus Emre'nin Aleyna ile olan konularına sert tepkiler vermişti. Yunus Emre'nin eşinden üzücü haber geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Meclis'teki iftar programında milletvekilleriyle bir araya geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan Meclis'teki iftar programında milletvekilleriyle bir araya geldi Haberi Görüntüle

"BABA OLUYORSUN YUNUS EMRE"

Survivor son bölümünde iletişim ödülünü kazanan Yunus Emre, baba olacağını öğrenmişti. ''Bekliyoruz babamız'' paylaşımı ile eşine seslenen Beria Özden, müjdeli haberi duyurmuştu.

aba olacağını öğrenen Yunus Emre, "Baba mı oluyorum şaka mı baba oluyorum" diyerek sevinç çığlıkları attı. Ardından, "Dünyalar güzeli karım. Şükürler olsun Allah'ıma" diyerek sevinen Yunus Emre'nin Aleyna ile sarılması büyük tartışmaya sebebiyet verdi.

Oy kullanmaya tavuğu ile geldi! Vatandaşlar süs tavuğu Paçalı Gezgin'e büyük ilgi gösterdi Oy kullanmaya tavuğu ile geldi! Vatandaşlar süs tavuğu Paçalı Gezgin'e... Haberi Görüntüle

YUNUS EMRE'NİN EŞİ : ALEYNA'DAN UZAK DUR!

Yunus Emre ile Aleyna için Beria Özdemir, ''Ceza yapma Aleyna dan uzak dur'' mesajı verdi.

2024 ORDU-ALTINORDU SEÇİM SONUÇLARI | 31 Mart 2024 Ordu-Altınordu'da hangi parti önde, kim kazandı? Seçim sonuçları ve oy dağılımı... 2024 ORDU-ALTINORDU SEÇİM SONUÇLARI | 31 Mart 2024 Ordu-Altınordu'da hangi... Haberi Görüntüle

YUNUS EMRE'NİN EŞİ DÜŞÜK YAPTI

Survivor izleyicileri ve hayranları Yunus Emre ile Aleyna yakınlaşması sonrasında açıklamalarda bulunan Beria Özdemir'in hamilelik iddiaları hakkında yalanlamalar yapılıyordu. Yunus Emre'nin eşi Beria Özden, düşük yaptığını açıkladı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

1

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Gündem


Loading