AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan Adayı Ali Tombaş, Sivas, Tokat, Nevşehir, Niğde, Çankırı ve Yozgat Memleket Esintileri Programı'na katılım gösterdi.
Tombaş, Memleket Esintileri Programı'nda Sultanbeyliler ile bir araya geldi.
Tombaş, ''Sultanbeyli'ni marka şehri yapmak istiyoruz, artık insanların Sultanbeyli'ni tercih ettiği, Sultanbeyli'de yaşamak istediği bir ilçe haline getirmek istiyoruz.'' ifadelerini kullandı.
![Son dakika: Çanakkale'de korkutan deprem! İstanbul'da da hissedildi! Vatandaşlar sokağa döküldü](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/deprem2003526670.webp)
''SULTANBEYLİ'NE 1 DEĞİL 3 METRO HATTI GETİRECEĞİZ''
AK Parti Sultanbeyli BB adayı Tombaş, Sultanbeyli'de ulaşım problemini ortadan kaldıracaklarını vurgulayarak, ''Ulaşım problemini ortadan kaldıracağız, Sultanbeyli'ne 1 değil 3 metro hattı getireceğiz'' dedi.
Ali Tombaş, tam donanımlı üç tane spor kompleksi yapacaklarının müjdesini Sultanbeyliler ile paylaştı. Tombaş bu vaatlere ek olarak her mahalleye iletişim ofisi kuracaklarını da açıkladı.
![Bakan Yerlikaya duyurdu: EGM'de 2024 yılı Genel Atamaları yapıldı](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/pomem-847.webp)
''HER MAHALLEYE KREŞ VE İLETİŞİM OFİSLERİ İNŞA EDECEĞİZ''
Tombaş, ''Her mahalleye kreş açacağız, her mahalleye iletişim ofisi kuracağız, her mahalleye yeniden parklar yapacağız, Sultanbeyli'ni geliştirmek için ne gerekiyorsa onu yapacağız'' ifadelerinde bulundu.
AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan Adayı Ali Tombaş'ın konuşmasının satır başlıkları ise şu şekilde;
- 1 değil 3 metro hattı kazandıracağız
- Ulaşım ve trafik sorununu çözeceğiz
- Tam donanımlı 3 spor kompleksi yapacağız
- Her mahalleye kreş ve iletişim ofisleri inşa edeceğiz