Sultanbeyli Belediye Başkanı Ali Tombaş tarafından kent temizliğine ve estetik görünüme önem verdiklerini ifade ederek ilçe genelinde bahar temizliği başlattıklarını açıkladı.
![ABD Kongresi'ndeki skandala Türkiye'den flaş tepki! 'Yazıklar olsun size'](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/turkiye142673316.webp)
"HEDEFİMİZ TERTEMİZ SULTANBEYLİ"
Ali Tombaş, “Kaldırımları işgal eden eski ev eşyaları ve hafriyat atıklarının kaldırılması, ot biçimi, ilaçlama, yıkama işlemleri başta olmak üzere kapsamlı bir temizlik projesi başlattık. Akşemsettin Mahallesi’nden başladık, sırasıyla tüm cadde ve sokaklara gireceğiz. Hedefimiz; tertemiz Sultanbeyli.” dedi.
![KKTC dönüşü siyasete basketbol molası: Cumhurbaşkanı Erdoğan tekrar parkede!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/siaset.webp)
“VATANDAŞLARIMIZIN KONFORU BİZİM İÇİN ÖNEMLİ”
Bahar Temizliği projesiyle cadde ve sokaklarda kaba atıklar başta olmak üzere detaylı bir temizlik uygulaması başlattıklarının altını çizen Tombaş, “Önceliğimiz vatandaşlarımızın sağlığı ve konforu. Bunun için her gün düzenli olarak yürütülen temizlik hizmetinin yanı sıra özellikle çirkin görüntüye sebep olan, tehlike arz eden kaba malzemelerin temizlenmesi için yeni bir proje başlattık. Bahar Temizliği projesi kapsamında; kaldırımları işgal eden eski ev eşyaları ve hafriyat atıklarını kaldırıyor, ot biçimi, ilaçlama, yıkama işlemleri başta olmak üzere kapsamlı temizlik faaliyeti yürütüyoruz.” açıklamasında bulundu.
![Yaşasın demokrasi! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 15 Temmuz mesajı dev ekrana yansıtıldı: Milletin Zaferi!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/erdogan891062907.webp)
"GİRMEDİK CADDE, SOKAK BIRAKMAYACAĞIZ”
Ali Tombaş, çalışmaların sokak sokak titizlikle yürütüleceğini belirterek “Bahar Temizliği projesi kapsamında; Temizlik İşleri, Fen İşleri, Park Bahçeler, Kentsel Dönüşüm ve Zabıta Müdürlükleri olmak üzere 5 farklı birimden toplam 30 personelden oluşan bir ekip oluşturuldu. Mekanik süpürge aracı, damperli kamyon, JSB, bordür boyama gibi iş makineleri tahsis edildi. İlk olarak Akşemsettin Mahallesi’nden başladık. 15 mahallemizde girmedik cadde, sokak bırakmadan çalışmaya devam edeceğiz. Hedefimiz; tertemiz Sultanbeyli.” dedi.
Yorum Yaz