Yandex Metrica

Sultan Beyli Belediyesi'nde dikkat çeken çalışma: 'Bahar temizliği' başladı!

Sultan Beyli Belediyesi'nde dikkat çeken çalışma: 'Bahar temizliği' başladı!

CHP'li belediyeler ilçe ve mahallelerde çöpleri toplamaktan acizken Sultanbeyli Belediye Başkanı Ali Tombaş, ilçe genelinde “Bahar Temizliği” projesiyle kapsamlı temizlik faaliyeti başlattı.   

Gündem

20.05.2024, 20:50

Sultanbeyli Belediye Başkanı Ali Tombaş tarafından kent temizliğine ve estetik görünüme önem verdiklerini ifade ederek ilçe genelinde bahar temizliği başlattıklarını açıkladı. 

DSÖ duyurdu: Dünyadaki kuduz vakalarının yüzde 99'u başıboş köpeklerden kaynaklı DSÖ duyurdu: Dünyadaki kuduz vakalarının yüzde 99'u başıboş köpeklerden kaynaklı Haberi Görüntüle

"HEDEFİMİZ TERTEMİZ SULTANBEYLİ"

Ali Tombaş, “Kaldırımları işgal eden eski ev eşyaları ve hafriyat atıklarının kaldırılması, ot biçimi, ilaçlama, yıkama işlemleri başta olmak üzere kapsamlı bir temizlik projesi başlattık. Akşemsettin Mahallesi’nden başladık, sırasıyla tüm cadde ve sokaklara gireceğiz. Hedefimiz; tertemiz Sultanbeyli.” dedi.

Sosyal medyada meşhur olmuştu! Kabe'deki en küçük hacı adayı yaşamını yitirdi! Sosyal medyada meşhur olmuştu! Kabe'deki en küçük hacı adayı yaşamını... Haberi Görüntüle

 “VATANDAŞLARIMIZIN KONFORU BİZİM İÇİN ÖNEMLİ”

Bahar Temizliği projesiyle cadde ve sokaklarda kaba atıklar başta olmak üzere detaylı bir temizlik uygulaması başlattıklarının altını çizen Tombaş, “Önceliğimiz vatandaşlarımızın sağlığı ve konforu. Bunun için her gün düzenli olarak yürütülen temizlik hizmetinin yanı sıra özellikle çirkin görüntüye sebep olan, tehlike arz eden kaba malzemelerin temizlenmesi için yeni bir proje başlattık. Bahar Temizliği projesi kapsamında; kaldırımları işgal eden eski ev eşyaları ve hafriyat atıklarını kaldırıyor, ot biçimi, ilaçlama, yıkama işlemleri başta olmak üzere kapsamlı temizlik faaliyeti yürütüyoruz.” açıklamasında bulundu.

Milli Eğitim Bakanı başarısından dolayı onu ağırlamıştı! Babasının doğum gününde aldığı hediye Furkan'ın sonu oldu! Milli Eğitim Bakanı başarısından dolayı onu ağırlamıştı! Babasının doğum gününde... Haberi Görüntüle

 "GİRMEDİK CADDE, SOKAK BIRAKMAYACAĞIZ”

Ali Tombaş, çalışmaların sokak sokak titizlikle yürütüleceğini belirterek  “Bahar Temizliği projesi kapsamında; Temizlik İşleri, Fen İşleri, Park Bahçeler, Kentsel Dönüşüm ve Zabıta Müdürlükleri olmak üzere 5 farklı birimden toplam 30 personelden oluşan bir ekip oluşturuldu. Mekanik süpürge aracı, damperli kamyon, JSB, bordür boyama gibi iş makineleri tahsis edildi. İlk olarak Akşemsettin Mahallesi’nden başladık. 15 mahallemizde girmedik cadde, sokak bırakmadan çalışmaya devam edeceğiz. Hedefimiz; tertemiz Sultanbeyli.” dedi. 

 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading