Yandex Metrica

Sitede Ara

Son dakika: TBMM Başkanı Şentop İsveçli mevkidaşı ile görüştü! 'Failleri tespit edin' mesajı verildi

Son dakika: TBMM Başkanı Şentop İsveçli mevkidaşı ile görüştü! 'Failleri tespit edin' mesajı verildi

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, İsveç Meclis Başkanı Norlen ile görüşerek, PKK/YPG destekçilerinin provokasyonları ile ilgili faillerinin tespit edilerek gerekenin yapılmasını istedi.

Gündem

23.01.2024, 22:17

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, İsveç'te yaşanan olayın kamuoyunda büyük infiale neden olduğunu belirterek, "Somut adım atılmasını acilen bekliyoruz" dedi.

DMM foyalarını ortaya çıkardı: Vatandaşlara 'belge' ve sosyal medya uyarısı DMM foyalarını ortaya çıkardı: Vatandaşlara 'belge' ve sosyal medya uyarısı Haberi Görüntüle

'FAİLLERİN TESPİT EDİLMESİ GEREKİYOR'

İsveç Meclis Başkanı Andreas Norlen’in 17 Ocak’ta Türkiye’ye yapacağı ziyareti iptal eden Meclis Başkanı Mustafa Şentop, Norlen’le bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Terör örgütünün söz konusu eylemi hakkında Türkiye’nin tepkisini telefonda ifade eden Şentop, "Yaşanan olay kamuoyunda da büyük bir infiale neden olmuştur. Bu eylemin faillerinin tespit edilerek gerekenin yapılmasını ve bu tür olayların engellenmesine yönelik somut adımların atılmasını acilen bekliyoruz" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading